Čas na serveru 17:18:29

Josef Král - U Karlova mostu

Josef Král
U Karlova mostu

Id: 325206

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Autor neurčen - Napoleon

Napoleon

Id: 323912

olej/plátno, rozměr 19 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, provenience Francie, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Vlastimil Hofman - Dívka s labutí

Vlastimil Hofman
Dívka s labutí

Id: 325202

pastel/akvarel/papír, rozměr 49 x 73 cm, značeno vlevo nahoře, drobné nedostatečnosti v malbě, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ladislav Karoušek - Podzim

Ladislav Karoušek
Podzim

Id: 324904

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jaroslav Panuška - Borovice v zimě

Jaroslav Panuška
Borovice v zimě

Id: 325207

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně s datací 1935, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

Pasta  Oner - Nothing comes easy

Pasta Oner
Nothing comes easy

Id: 316701

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oldřich Koníček - Tichá řeka

Oldřich Koníček
Tichá řeka

Id: 326902

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 318103

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, editorské razítko v pravém spodním rohu, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Bílek - Loutnistka

František Bílek
Loutnistka

Id: 323201

reliéfní figura, patinovaná sádra, výška 47 cm, popsáno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Václav Jansa - Potůček v údolí

Václav Jansa
Potůček v údolí

Id: 325506

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail