Čas na serveru 04:07:39

Jiří Anderle - Voják a matka s dítětem

Voják a matka s dítětem

Id: 501907

kombinovaná technika, suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách

Vyvolávací cena:
9 500

10 000

Detail

Pavel Pardy - Samota

Pavel Pardy
Samota

Id: 514305

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

24 000

Detail

Bohuslav Reynek - Marnotratný syn

Bohuslav Reynek
Marnotratný syn

Id: 519003

suchá jehla/papír, rozměr listu cca 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1950)

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Štefan Roskoványi - Na tržišti

Štefan Roskoványi
Na tržišti

Id: 518702

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Laluha - Cestou z Mičinej

Milan Laluha
Cestou z Mičinej

Id: 514701

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Milan Knížák - Květinový čtverec

Milan Knížák
Květinový čtverec

Id: 514306

kombinovaná technika, akryl/textilie/plátno, rozměr 160 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

55 000

Detail

Jan Saudek - Bořek Šípek

Bořek Šípek

Id: 519301

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Josef Rataj - Woman Duck

Josef Rataj
Woman Duck

Id: 519501

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Detail

Zdeněk Burian - Vládce pralesa

Zdeněk Burian
Vládce pralesa

Id: 519805

tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Hodonský - Noční řeka

František Hodonský
Noční řeka

Id: 509704

olej/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

42 000

Detail