Čas na serveru 12:52:40

Josef Loukota - Dívky v kavárně

Josef Loukota
Dívky v kavárně

Id: 200012

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na dobovém rámování

Vyvolávací cena:
3 200

8 000

Detail

  Autor neurčen - Ztráta

Ztráta

Id: 200503

malba/deska, rozměr 55 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

11 500

Detail

Miloslav Chlupáč - Torza

Miloslav Chlupáč
Torza

Id: 202211

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 38,5 x 54 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně výstavní razítko, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

3 300

Detail

Jan Rapin - Zátiší s dýmkami

Jan Rapin
Zátiší s dýmkami

Id: 200802

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pražské panaroma

Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma

Id: 200904

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Grus - Letní den

Jaroslav Grus
Letní den

Id: 200101

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ladislav Karoušek - Máj 63

Ladislav Karoušek
Máj 63

Id: 201103

malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Hans J.  Gantner - Koně

Hans J. Gantner
Koně

Id: 201403

olej/plátno, rozměr 59 x 70,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné plátno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

NGO QUANG NAM - Začíná zima

NGO QUANG NAM
Začíná zima

Id: 200031

malba/hedvábí, rozměr ve výřezu 42,5 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Preisler - Touha

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

14 000

Detail

Václav Mašek - Na kraji vesnice

Václav Mašek
Na kraji vesnice

Id: 200906

olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaques Dupont - Propast

Jaques Dupont
Propast

Id: 199605

malba/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Alois Bílek - Dáma v klobouku

Alois Bílek
Dáma v klobouku

Id: 185050

malba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Emler - Z cyklu Domov

František Emler
Z cyklu Domov

Id: 202212

olej/sololit, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

3 400

Detail

Zdeněk Burian - Návrhy ilustrací

Zdeněk Burian
Návrhy ilustrací

Id: 202222

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43,5 cm, značeno na několika místech, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail