Čas na serveru 22:52:07

Vladimír Jiránek - Jen počkej, mi ti ukážem!

Vladimír Jiránek
Jen počkej, mi ti ukážem!

Id: 270511

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Pablo Picasso - Klaun s míčem

Pablo Picasso
Klaun s míčem

Id: 273004

tisková technika/papír, rozměr cca 62 x 40 cm, značeno v tisku s datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Dívčí akt

Oldřich Kulhánek
Dívčí akt

Id: 270024

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jaroslav Věšín - Návrat z lovu

Jaroslav Věšín
Návrat z lovu

Id: 274801

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Taťána Ruprichová - V květinové zahradě

Taťána Ruprichová
V květinové zahradě

Id: 272813

kombinovaná technika/sololit, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Milan Klimeš - Hlava

Milan Klimeš
Hlava

Id: 270012

olej/lepenka, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Stanislav Feikl - Zimní Praha

Stanislav Feikl
Zimní Praha

Id: 275002

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Podzimní bouře

Viktor Rolín
Podzimní bouře

Id: 272006

olej/překližka, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Stříbrný - Děvčátko s kyticí

Vladimír Stříbrný
Děvčátko s kyticí

Id: 275103

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, jemná krakeláž v malbě,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kája Saudek - Archimedes

Kája Saudek
Archimedes

Id: 275304

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Emanuel Kodet - Jelizaveta Nikolská

Emanuel Kodet
Jelizaveta Nikolská

Id: 273920

patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 100 cm, značeno na podstavci, v minulosti opravovány prsty rukou, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Horská bystřina

Neznačeno
Horská bystřina

Id: 275101

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný cca 22 x 28 cm, zaskleno, drobné oděrky na dekorativním rámování,po

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Richard Fremund - Milenci

Richard Fremund
Milenci

Id: 270118

kresba sepií/ruční papír, neznačeno, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 600

1 900

Detail