Čas na serveru 20:00:54

Jiří Anderle - Appassionata

Appassionata

Id: 500603

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

17 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loďka

Loďka

Id: 489506

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Zdeněk Sklenář - Žena

Zdeněk Sklenář
Žena

Id: 502603

litografie/papír, rozměr listu 33 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Krajina

Krajina

Id: 509113

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Rudge Ulster 500 ccm

Kamil Lhoták
Rudge Ulster 500 ccm

Id: 502701

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na levé straně natržený papír

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan  Smetana - Střechy

Jan Smetana
Střechy

Id: 505402

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Lhoták - 13. září v pátek v depech

Kamil Lhoták
13. září v pátek v depech

Id: 502702

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Málek - Busta

Antonín Málek
Busta

Id: 509602

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště u hangáru

Kamil Lhoták
Stroj pouště u hangáru

Id: 504301

litografie/papír, rozměr listu 38,5 x 52,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, A.T. (autorský tisk), publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, str. 320

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Modlitba - Dinosauři - období jury

Petr Modlitba
Dinosauři - období jury

Id: 507101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Nová cesta do pravěku, naps. Vladimír Socha, vyd. CPress, Brno, 2019 (str. 36 - 37)

Vyvolávací cena:

18 500

Detail