Emilie Brunschweiler
U obory
Id: 475006
olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Václav Rabas
Ovoce na modré míse
Id: 499901
kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Julie Mezerová-Winterová
Bledule
Id: 500512
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vilém Plocek
Strom u řeky
Id: 499902
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Přízraky pouště
Id: 499802
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, faksimile původních leptů z roku 1953 - ilustrací ke knize Les Spectres du Desert, básním Jindřicha Heislera (vyd. 1939)
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Hanzík
Hnědák
Id: 500513
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Loretánské náměstí
Id: 500615
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Václav Kozák
Zlatá ulička
Id: 501302
olej/karton, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Rozkvetlá jabloň
Id: 488502
olej/plátno, rozměr 41,5 x 52,5 cm, vpravo dole fragmenty podpisu, rámováno, poškozený rám, na několika místech poškozená malba a natržené plátno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 457604
olej/plátno, rozměr 24,5 x 19,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0