Čas na serveru 17:27:12

Emilie Brunschweiler - U obory

Emilie Brunschweiler
U obory

Id: 475006

olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Rabas - Ovoce na modré míse

Václav Rabas
Ovoce na modré míse

Id: 499901

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Julie Mezerová-Winterová - Bledule

Julie Mezerová-Winterová
Bledule

Id: 500512

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vilém  Plocek - Strom u řeky

Vilém Plocek
Strom u řeky

Id: 499902

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Přízraky pouště

Marie Čermínová - Toyen
Přízraky pouště

Id: 499802

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, faksimile původních leptů z roku 1953 - ilustrací ke knize Les Spectres du Desert, básním Jindřicha Heislera (vyd. 1939)

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

 Hanzík - Hnědák

Hanzík
Hnědák

Id: 500513

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 500615

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Václav  Kozák - Zlatá ulička

Václav Kozák
Zlatá ulička

Id: 501302

olej/karton, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Rozkvetlá jabloň

Rozkvetlá jabloň

Id: 488502

olej/plátno, rozměr 41,5 x 52,5 cm, vpravo dole fragmenty podpisu, rámováno, poškozený rám, na několika místech poškozená malba a natržené plátno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 457604

olej/plátno, rozměr 24,5 x 19,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0