Čas na serveru 21:56:07

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 194201

olovo/cín/zlato, celková výška 70,5 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

57 000

Detail

Josef Jíra - Pod Suchou skálou

Josef Jíra
Pod Suchou skálou

Id: 197105

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vladimír Komárek - Růžová stěna

Vladimír Komárek
Růžová stěna

Id: 193903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Jan Kutálek - Vodník Votrok

Jan Kutálek
Vodník Votrok

Id: 191510

pálená hlína, glazováno, výška cca 27 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

František Myslivec - Kytice

František Myslivec
Kytice

Id: 194403

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Bohuslav Reynek - Rozjímání

Bohuslav Reynek
Rozjímání

Id: 193106

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku 14,6 x 12,1 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dobové adjustáži, autorův dar z pozůstalosti významné teoretičky umění

Vyvolávací cena:
6 000

11 500

Detail

Marie Blabolilová - Trať

Marie Blabolilová
Trať

Id: 193626

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Jan Rapin - Fletnistka

Jan Rapin
Fletnistka

Id: 195401

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Born - Instruktor lyžování se svými přáteli

Instruktor lyžování se svými přáteli

Id: 194804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, signováno a číslováno ve spodní části, autorsky popsáno, datováno a signováno ve výřezu na zadní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Jílek - Akt

Karel Jílek
Akt

Id: 194806

olej/pláto, rozměr 87 x 73 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Liesler - Konvalinky

Josef Liesler
Konvalinky

Id: 195103

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Hieronymus Bosch

Oldřich Kulhánek
Hieronymus Bosch

Id: 192706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Narcisky

Julie Mezerová-Winterová
Narcisky

Id: 196601

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Pablo Picasso - Matka s dítětem

Pablo Picasso
Matka s dítětem

Id: 196203

suchá jehla/papír, rozměr tisku 13 x 19,3 cm, signováno tužkou vpravo dole, značeno autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ota Bubeníček - Duha

Ota Bubeníček
Duha

Id: 196804

olej/lepenka, rozměr viditelný 11 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail