Voják a matka s dítětem
Id: 501907
kombinovaná technika, suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 000 Kč
Pavel Pardy
Samota
Id: 514305
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
24 000 Kč
Bohuslav Reynek
Marnotratný syn
Id: 519003
suchá jehla/papír, rozměr listu cca 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1950)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Štefan Roskoványi
Na tržišti
Id: 518702
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Milan Laluha
Cestou z Mičinej
Id: 514701
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Milan Knížák
Květinový čtverec
Id: 514306
kombinovaná technika, akryl/textilie/plátno, rozměr 160 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
55 000 Kč
Bořek Šípek
Id: 519301
digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč
Josef Rataj
Woman Duck
Id: 519501
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
67 000 Kč
Zdeněk Burian
Vládce pralesa
Id: 519805
tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
19 500 Kč
František Hodonský
Noční řeka
Id: 509704
olej/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč