Čas na serveru 13:48:26

Ota Janeček - Ptáček I.

Ptáček I.

Id: 199522

bronzová plastika, výška cca 9 cm, značeno monogramem OJ na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

16 953

Detail

Ernst Fuchs - Výroční talíř

Ernst Fuchs
Výroční talíř

Id: 193659

skleněná plastika zobrazující koně, průměr cca 40 cm, signováno a popsáno na hraně, číslováno, datováno, uloženo v původní kazetě, přiložen originální podstavec, limitovaná edice

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Klimeš - Konvolut tří kusů

Milan Klimeš
Konvolut tří kusů

Id: 202008

olej/karton, celkové rozměry 35 x 25 cm, 34 x 34 cm a 32 x 22,5 cm, jeden kus na zadní straně značen a datován, původní stav, povrchově znečištěno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Gustav  Porš - Zasněžený potok

Gustav Porš
Zasněžený potok

Id: 203208

olej/karton, rozměr 60 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Václav Špála - Dívčí akt (v rozpuku)

Dívčí akt (v rozpuku)

Id: 199002

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 40,5 x 29,1 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Brož - Jaro

Josef Brož
Jaro

Id: 203302

malba/lepenka, rozměr 49 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Večer před bouří

Gustav Macoun
Večer před bouří

Id: 200502

olej/lepenka, rozměr 38 x 53 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

4 200

Detail

Pavel Vácha - Krajina I.

Pavel Vácha
Krajina I.

Id: 201102

malba/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Karel Toman - Dřevěný kostelík

Karel Toman
Dřevěný kostelík

Id: 204609

akvarel/papír, rozměr malby 35 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Emil Orlík - Květinové zátiší

Emil Orlík
Květinové zátiší

Id: 202206

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po

Vyvolávací cena:
11 000

14 500

Detail

Ludmila Jiřincová - Tři z maškarního plesu

Ludmila Jiřincová
Tři z maškarního plesu

Id: 199504

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Veržakovský - Zátiší

Karel Veržakovský
Zátiší

Id: 199606

olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Muž s kravatou

Jan Kutálek
Muž s kravatou

Id: 200401

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 14 cm, značeno na spodní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kaván - Krajina s řekou

František Kaván
Krajina s řekou

Id: 203304

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, drobné poškození v malbě, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Husy na jevišti

Vladimír Komárek
Husy na jevišti

Id: 200803

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

37 000

Detail