Čas na serveru 20:42:04

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 325505

bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 5,3 x 6 cm, podstavec 1,2 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9259, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 327103

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Dobrowsky - Bílé stavení

Josef Dobrowsky
Bílé stavení

Id: 324805

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Krajina I.

Karel Schadt
Krajina I.

Id: 327106

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

3 700

Detail

Jan Saudek - Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989

Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989

Id: 326001

fotografie, rozměr 39,7 x 29,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Robert Jiran - Beachvolejbalistky

Robert Jiran
Beachvolejbalistky

Id: 327202

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

16 523

Detail

Edgar Degas - Baletky

Edgar Degas
Baletky

Id: 325807

konvolut čtyř kusů sítotisků/papír, rozměry listů 45,5 x 33,5 cm, značeno v tisku, původní mírně poškozené desky, některé listy lokálně poškozeny

Vyvolávací cena:

4 300

Detail