Čas na serveru 19:58:35

Zdeněk Červinka - Krajina s opuštěným strážním stanovištěm

Zdeněk Červinka
Krajina s opuštěným strážním stanovištěm

Id: 505601

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Salvador Dalí - Zrození Venuše

Salvador Dalí
Zrození Venuše

Id: 495603

kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části tužkou, zaskleno, rámováno, reference Albert Field 66-71-8-A

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vladimír Muzička - Člověk a stroj III

Vladimír Muzička
Člověk a stroj III

Id: 494301

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan  Zrzavý - Krásná hora

Krásná hora

Id: 493702

tužka/papír, rozměr listu 9 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, chráněno plexi, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kristian Kodet - Ozvěna

Kristian Kodet
Ozvěna

Id: 497504

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Emma Srncová - Na výletě

Emma Srncová
Na výletě

Id: 510903

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Kája Saudek - Oldřich Vízner

Kája Saudek
Oldřich Vízner

Id: 513001

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří)

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Boris Jirků - Chalupa jako u broučků

Boris Jirků
Chalupa jako u broučků

Id: 512201

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 73 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

12 000

Detail

Rudolf Stockar - Čajová souprava, Rudolf Stockar

Rudolf Stockar
Čajová souprava, Rudolf Stockar

Id: 501104

kompletní čajová souprava, 10 ks, vznik 1918, návrh R. Stockar, fa Graniton, Rydl & Thon, Svijany-Podolí, měkká kamenina: 6 šálků s podšálky (výška šálku 5,6 cm), jeden hrneček poškozen, cukřenka s víčkem (výška 9,5 cm), konvička s víčkem (výška 13,5 cm), mléčenka (výška 6,5 cm), miska, publikováno v knize Artěl, Umění pro všední den 1908–1935. Praha, Uměleckoprůmyslové museum – Arbor vitae 2009, foto s. 105.. Fronek, Jiří (ed.)

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Hodonský - Břehy u Bezděkova

František Hodonský
Břehy u Bezděkova

Id: 509701

olej/plátno, rozměr 150 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

13 500

Detail