August Brömse
Biblický motiv
Id: 485301
kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná a vypadaná, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami
Id: 484808
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
August Brömse
Cesta na Golgotu
Id: 485302
olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 491701
patinovaný bronz/žulový podstavec, celková výška včetně podstavce 53 cm, výška žulového podstavce 4 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 000 Kč
Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami
Id: 483901
olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč
František Tichý
Černý Arlecchino
Id: 503901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Eberhard Wilm
Nymfy
Id: 501602
olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Benátky
Id: 490901
tužka/papír, rozměr listu 12 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 500 Kč
Příhozy: 58
Oldřich Kulhánek
TGM 1850 - 2000
Id: 508301
litografie/ruční papír, rozměr listu 31,7 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, pamětní tisk ke 150. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, číslováno 101/150, vyd. nakl. Bonaventura
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Josef Procházka
Stromy v lukách
Id: 502201
olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč