Čas na serveru 02:51:47

August Brömse - Biblický motiv

August Brömse
Biblický motiv

Id: 485301

kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná a vypadaná, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s šiškami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami

Id: 484808

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

August Brömse - Cesta na Golgotu

August Brömse
Cesta na Golgotu

Id: 485302

olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 491701

patinovaný bronz/žulový podstavec, celková výška včetně podstavce 53 cm, výška žulového podstavce 4 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
7 000

8 000

Detail

Bedřich  Havránek - Ostrůvek s travinami

Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami

Id: 483901

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Tichý - Černý Arlecchino

František Tichý
Černý Arlecchino

Id: 503901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Eberhard Wilm - Nymfy

Eberhard Wilm
Nymfy

Id: 501602

olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 490901

tužka/papír, rozměr listu 12 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Příhozy: 58

Oldřich Kulhánek - TGM 1850 - 2000

Oldřich Kulhánek
TGM 1850 - 2000

Id: 508301

litografie/ruční papír, rozměr listu 31,7 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, pamětní tisk ke 150. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, číslováno 101/150, vyd. nakl. Bonaventura

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Procházka - Stromy v lukách

Josef Procházka
Stromy v lukách

Id: 502201

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail