Čas na serveru 08:37:31

Jan  Zrzavý - Adam a Eva v ráji

Adam a Eva v ráji

Id: 193108

hnědá křída/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:

17 800

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 193603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, signováno vpravo dole s datací 1966, vlevo dole Autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Rapin - Loutnistka

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 195402

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Kdo je kdo

Oldřich Kulhánek
Kdo je kdo

Id: 194809

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 75 x 57,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Kokolia - Bez názvu

Vladimír Kokolia
Bez názvu

Id: 193601

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Josef Loukota - U stolu

Josef Loukota
U stolu

Id: 191703

olej/deska, rozměr 52 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Karel Demel - Ctitel

Karel Demel
Ctitel

Id: 193611

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 302

Detail

Jan Saudek - Konvolut pěti kusů

Konvolut pěti kusů

Id: 193302

konvolut pěti kusů osobních dopisů s přiloženými pěti fotografiemi a dvěma podepsanými pohlednicemi, korespondence různorodě ozvláštněna, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

Detail

Adolf Born - Kouzelník

Kouzelník

Id: 193609

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 39/75 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Bedřich Dlouhý - Z atelieru

Bedřich Dlouhý
Z atelieru

Id: 194819

asambláž/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

Detail

Zdeněk Burian - Hlava divočáka

Zdeněk Burian
Hlava divočáka

Id: 193902

olej/plátno, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Kutálek - Mladý kohoutek Plivník

Jan Kutálek
Mladý kohoutek Plivník

Id: 191501

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 21,5 x 17 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan B. Minařík - Konvolut dvou kusů

Jan B. Minařík
Konvolut dvou kusů

Id: 196001

Stoletá kavárna a Zlatá ulička, olej/plátno, rozměr každého obrazu cca 39 x 45,5 cm, jeden signován vlevo dole, obrazy v původních značně poškozených rámech, v původním stavu, nečištěné, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

41 000

Detail

Bohuslav Reynek - Snímání z kříže

Bohuslav Reynek
Snímání z kříže

Id: 193107

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr 11,4 x 11 cm, signováno vpravo dole, dobová adjustáž, autorův dar z pozůstalosti významné teoretičky umění

Vyvolávací cena:

15 800

Detail

Jaroslav Panuška - Akt

Jaroslav Panuška
Akt

Id: 193652

malba/deska, rozměr 20 x 15 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0