Čas na serveru 12:59:11

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 202104

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

  Autor neurčen - Studie kreseb

Studie kreseb

Id: 202510

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Vyvolávací cena:
16 000

57 000

Detail

  Autor neurčen - Dolní Počernice

Dolní Počernice

Id: 199507

malba/karton, rozměr 45 x 62,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Nečekaný návrat

Jan Kristofori
Nečekaný návrat

Id: 202701

strukturální malba/deska, rozměr 49 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, otluky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Radimský - Zákoutí na Labi

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:
30 000

81 000

Detail

Milan Ressel - Abstrakce

Milan Ressel
Abstrakce

Id: 202216

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Jan  Smetana - Abstraktní kompozice

Jan Smetana
Abstraktní kompozice

Id: 203306

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, na zadní straně věnování z původní desky

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Tikal - Astrofyzikální věž

Václav Tikal
Astrofyzikální věž

Id: 202239

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Věnceslav Černý - Zamyšlená

Věnceslav Černý
Zamyšlená

Id: 201303

akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 13,5 cm, potvrzení o autorství včetně datace vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Vondráček - Lodě

Vladimír Vondráček
Lodě

Id: 204605

reliéf, tepaná měď/dřevěný rám, rozměr celkový 27 x 110 cm, původní stav viz foto, zbytek štítku na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Na rozbouřeném moři

Na rozbouřeném moři

Id: 200026

malba/plátno/lepenka, rozměr 50 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Václav Rabas - Ve žních

Václav Rabas
Ve žních

Id: 202223

kresba štětcem/ tuž/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, autorům popisný štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 204301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 35 cm, značeno ve spodní části, plastika posazena na dřevěném podstavci o výšce cca 3 cm

Vyvolávací cena:
18 000

19 000

Detail

Jan Preisler - Studie ženského aktu

Jan Preisler
Studie ženského aktu

Id: 202225

kresba tužkou/papír, rozměr 62 x 46 cm, neznačeno, na čelní straně popsáno na několika místech, papír lokálně pomačkán, pozůstalostní razítko s číslem 361, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail