Čas na serveru 08:16:40

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s šiškami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami

Id: 484808

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

August Brömse - Cesta na Golgotu

August Brömse
Cesta na Golgotu

Id: 485302

olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 491701

patinovaný bronz/žulový podstavec, celková výška včetně podstavce 53 cm, výška žulového podstavce 4 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
7 000

8 000

Detail

Bedřich  Havránek - Ostrůvek s travinami

Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami

Id: 483901

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František  Tichý - Černý Arlecchino

František Tichý
Černý Arlecchino

Id: 503901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Eberhard Wilm - Nymfy

Eberhard Wilm
Nymfy

Id: 501602

olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 490901

tužka/papír, rozměr listu 12 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Procházka - Stromy v lukách

Josef Procházka
Stromy v lukách

Id: 502201

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Radimský - Slepé rameno

Václav Radimský
Slepé rameno

Id: 500506

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
30 000

37 000

Detail

Jan  Zrzavý - Návrh plakátu na vlastní výstavu

Návrh plakátu na vlastní výstavu

Id: 490902

tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail