Čas na serveru 08:15:10

Genadij Zubkov - Bez názvu

Genadij Zubkov
Bez názvu

Id: 236807

malba/plátno, rozměr 59 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 240414

kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Milan Martinec - Vzpomínka na Paříž

Milan Martinec
Vzpomínka na Paříž

Id: 240501

olej/plátno, rozměr 62 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

6 100

Detail

Karel Špillar - Dívka v bílých šatech

Karel Špillar
Dívka v bílých šatech

Id: 241804

olej/plátno, rozměr 67 x 49 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, majitelem dílo konzultováno s prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:
3 800

28 000

Detail

Josef Velčovský - Brány do pouště

Josef Velčovský
Brány do pouště

Id: 240003

malba/plátno/překližka, rozměr 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nečistoty na obraze

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Holandsko v zimě

Holandsko v zimě

Id: 238707

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

František Tavík Šimon - Nábřeží Voltaire

František Tavík Šimon
Nábřeží Voltaire

Id: 242703

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pod starým dubem

Neznačeno
Pod starým dubem

Id: 237303

olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Alex Adolf Jelínek - Vojenská jízda

Alex Adolf Jelínek
Vojenská jízda

Id: 243704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Tavík Šimon - Pont - Neuf

František Tavík Šimon
Pont - Neuf

Id: 242702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Daněk - Sedláček - Léto pod Štramberkem

František Daněk - Sedláček
Léto pod Štramberkem

Id: 240310

olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

  Autor neurčen - Setkání

Setkání

Id: 241701

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

4 900

Detail

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 243105

papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Číla - Albánská cikánka

Otakar Číla
Albánská cikánka

Id: 231118

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vincent Plesnivý - Poutníci od Antonínka

Vincent Plesnivý
Poutníci od Antonínka

Id: 232606

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, volně loženo, poškozená pasparta,po

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail