Čas na serveru 00:43:19

Jan Wijnants - následovník - Krajina s figurální stafáží

Jan Wijnants - následovník
Krajina s figurální stafáží

Id: 494601

olej/plátno, rozměr 27,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jiří Grus - Volemanův dobrácký pohled I.

Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled I.

Id: 497801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 33,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Zeleninové zátiší

Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší

Id: 501601

olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Grus - Volemanův dobrácký pohled II.

Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled II.

Id: 497802

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 35,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Skramlík - Šlechtická společnost

Jan Skramlík
Šlechtická společnost

Id: 501603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Souček (Bor) - V hospodě

Karel Souček (Bor)
V hospodě

Id: 502004

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Adolf Born - Ex libris

Ex libris

Id: 508401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Velké torzo

Jan Kristofori
Velké torzo

Id: 505905

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Salvador Dalí - Helios - Kolos rhodský

Salvador Dalí
Helios - Kolos rhodský

Id: 496301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Preisler - Múzy

Jan Preisler
Múzy

Id: 477502

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, značeno pozůstalostním razítkem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0