Čas na serveru 20:50:20

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 325901

malba/plátno, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno vpravo dole s datací, malba značně krakelovaná viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 721

Detail

Jiří Mocek - Žena

Jiří Mocek
Žena

Id: 326102

kresba/ruční papír, rozměr listu 69 x 57 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Eduard Ovčáček - Abstrakce

Eduard Ovčáček
Abstrakce

Id: 326201

frotáž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Andy Warhol - Saint Apollonia

Andy Warhol
Saint Apollonia

Id: 325802

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jindřich Otipka - Ženský akt

Jindřich Otipka
Ženský akt

Id: 325601

olej/karton, rozměr 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Neznačeno - Kompozice

Neznačeno
Kompozice

Id: 326605

kresba tužkou/papír, rozměr listu 42,5 x 29,5 cm, zaskleno v kazetě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Chadima - Motiv od řeky

Jiří Chadima
Motiv od řeky

Id: 325603

malba/sololit, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Skála_ - Lesní partie

František Skála_
Lesní partie

Id: 326901

olej/plátno, rozměr 35,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, původní rámování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

6 000

Detail

Kamil Kubík - New Jersey State House

Kamil Kubík
New Jersey State House

Id: 325805

autorský tisk/papír, rozměr listu 45 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Pravoslav Kotík - Mirjam

Pravoslav Kotík
Mirjam

Id: 324804

olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, značeno monogramem uprostřed, popsáno v ploše, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

Detail