Čas na serveru 22:01:26

Rudolf Franz Ullmann - Vřesoviště

Rudolf Franz Ullmann
Vřesoviště

Id: 196801

olej/plátno, rozměr 56 x 88 cm, signováno a datováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Nesignováno - Indián

Nesignováno
Indián

Id: 195307

bronzová plastika, délka cca 31 cm, výška cca 9,5 cm, původní stav, provenience ateliér Zdeňka Buriana

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Bohumil Jaroš - Partie ze Šumavy

Bohumil Jaroš
Partie ze Šumavy

Id: 194504

olej/lepenka, rozměr viditelný 59 x 83 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Miroslav Kučera - Dívka u vodopádu

Miroslav Kučera
Dívka u vodopádu

Id: 196911

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rabas - Při sklizni

Václav Rabas
Při sklizni

Id: 197201

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce zkroucená lepenka, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Kamil Lhoták - Odila

Kamil Lhoták
Odila

Id: 187626

litografie/papír, rozměr tisku 17 x 13 cm, signováno vpravo dole, uvedeno v soupisu díla pod číslem G 431, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Zima ve Francii

František Tavík Šimon
Zima ve Francii

Id: 194704

barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Max Jensen - Racci nad příbojem

Max Jensen
Racci nad příbojem

Id: 197401

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 73,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Netopil - Dalího děvče

Zdeněk Netopil
Dalího děvče

Id: 196910

lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 191516

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 24,5 x 17 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Kuřák

Nesignováno
Kuřák

Id: 195309

olej/lepenka, rozměr 46 x 34 cm, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 193653

malba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Albín Brunovský - Ex libris

Albín Brunovský
Ex libris

Id: 193648

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Josef Nerad - Volosianka u kostelíka

Josef Nerad
Volosianka u kostelíka

Id: 188001

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Dívka u stolu

Dívka u stolu

Id: 193703

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, přetřený původní rám, kolem roku 1900

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0