Jan Wijnants - následovník
Krajina s figurální stafáží
Id: 494601
olej/plátno, rozměr 27,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled I.
Id: 497801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 33,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší
Id: 501601
olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled II.
Id: 497802
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 35,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jan Skramlík
Šlechtická společnost
Id: 501603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Karel Souček (Bor)
V hospodě
Id: 502004
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Ex libris
Id: 508401
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Jan Kristofori
Velké torzo
Id: 505905
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Salvador Dalí
Helios - Kolos rhodský
Id: 496301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Jan Preisler
Múzy
Id: 477502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, značeno pozůstalostním razítkem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0