Čas na serveru 08:26:40

Karol Molnár - V kroji

Karol Molnár
V kroji

Id: 232607

olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

zbývá 8.4.2020, 22:16:00

Václav Vozáb - Růže

Václav Vozáb
Růže

Id: 233802

olej/tempera/sololit, rozměr 32 x 50 cm, neznačeno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

zbývá 8.4.2020, 22:18:00

Účastníci: 0

Příhozy: 0