Iva Hüttnerová
Odpočinek
Id: 505301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Gustav Sýkora
Dívka
Id: 495701
pastel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 51 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Albín Brunovský
Pribehy Orfeove IV.
Id: 496001
lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,8 x 19 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 467
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech
Id: 463601
olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
Klíčnice levá
Id: 499201
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Klíčnice pravá
Id: 499202
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Maxim Kopf
Slunný den
Id: 492601
olej/karton, rozměr 30,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Eduard Ovčáček
Green-Red Blues
Id: 491334
litografie/papír, rozměr listu 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jindra Kocourek
Renault CF
Id: 489605
olej/sololit, rozměr 23,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Destiny
Id: 499603
kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 13 x 18 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč