Čas na serveru 20:59:03

Marie Čermínová - Toyen - Dívka v oblacích

Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích

Id: 326301

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 74

Max Liebermann - Přístaviště

Max Liebermann
Přístaviště

Id: 326403

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, obraz se prodává bez odborného posouzení, provenience významná pražská sbírka

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Rabas - Podzim na vsi

Václav Rabas
Podzim na vsi

Id: 326702

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Krejsa - Bezděz

Josef Krejsa
Bezděz

Id: 326405

olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 22 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Otto Gutfreund - Hlava

Otto Gutfreund
Hlava

Id: 326606

bronzová plastika, výška plastiky 26,5 cm, celková výška 31 cm, značeno monogramem ve spodní části, jedná se o novodobější odlitek, pravděpodobně ze 70. let

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Mocek - Vanitas III.

Jiří Mocek
Vanitas III.

Id: 326101

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Augustin Mervart - Vesnice v zimě

Augustin Mervart
Vesnice v zimě

Id: 327102

kombinovaná technika/papír, rozměr 35,8 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Gustav  Porš - Žně u Zbožnova

Gustav Porš
Žně u Zbožnova

Id: 327001

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Gross - Staveniště

František Gross
Staveniště

Id: 326404

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 900

Detail

Vincze Bánsági - V čajovém salonku

Vincze Bánsági
V čajovém salonku

Id: 326903

olej/plátno, rozměr 47 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 900

Detail