Čas na serveru 22:07:14

 Nečitelná signatura - Život v horách

Nečitelná signatura
Život v horách

Id: 193704

konvolut dvou kusů, olej/plátno, rozměr každého cca 46 x 30 cm, každý značen, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Liesler - Bez názvu

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 193608

litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 109/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Autor neurčen - Široký bulvár

Široký bulvár

Id: 193660

olej/dřevěná deska?, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vladimír Komárek - Hudebník

Vladimír Komárek
Hudebník

Id: 192708

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Bohumil Ullrych - U Bubovického rybníka

Bohumil Ullrych
U Bubovického rybníka

Id: 194506

malba/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan Rambousek - Dívky

Jan Rambousek
Dívky

Id: 193604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Mořský příboj

Nesignováno
Mořský příboj

Id: 196905

olej/plátno/lepenka, rozměr 30,5 x 40,5 cm, popsáno a značeno na zadní straně, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Karel Jan Sigmund - Západ slunce

Karel Jan Sigmund
Západ slunce

Id: 196902

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, malba v celé ploše krakelována, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jaroslav Trinkmoc - Březový háj

Jaroslav Trinkmoc
Březový háj

Id: 195303

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Jiří Anderle - Jan Tříska a Karla Chadimová

Jan Tříska a Karla Chadimová

Id: 193908

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25,5 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, původní paspartováno a zasklení

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Katedrála Notre-Dame

František Tavík Šimon
Katedrála Notre-Dame

Id: 194708

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Karel Hron - Krkonošská samota v zimě

František Karel Hron
Krkonošská samota v zimě

Id: 193102

olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 197111

pálená hlína, výška 35 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Lev Šimák - Karneval

Lev Šimák
Karneval

Id: 193602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Šimandl - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Šimandl
Konvolut dvou kusů

Id: 187633

autorský tisk/papír, rozměry 28,2 x 41,8 cm a 29,2 x 40,5 cm, popsáno a signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail