Čas na serveru 13:06:28

Vladimír Havel - Pohled na Okoř

Vladimír Havel
Pohled na Okoř

Id: 194501

olej/plátno, rozměr 65 x 115 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Dívka s květinou

Vladimír Komárek
Dívka s květinou

Id: 202227

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Z Chodska

Karel Karas
Z Chodska

Id: 191801

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, volné plátno, drobná poškození, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 200014

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Jan  Bauch - Feidias

Jan Bauch
Feidias

Id: 203301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Otakar Hůrka
Podzimní nálada

Id: 203202

olej/lepenka, rozměr 30 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Vladimír Stříbrný - Kytice

Vladimír Stříbrný
Kytice

Id: 203206

olej/karton, rozměr 46 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Matějíček - Stromy

Václav Matějíček
Stromy

Id: 200011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Eduard Světlík - Akt před zrcadlem

Eduard Světlík
Akt před zrcadlem

Id: 203205

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Lesní cesta

Neznačeno
Lesní cesta

Id: 202303

olej/lepenka, rozměr 29 x 33 cm, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 188512

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

400

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

J. V. Leitner - Kopcovitá krajina

J. V. Leitner
Kopcovitá krajina

Id: 200016

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Odvárka - Z Vysočiny

Jan Odvárka
Z Vysočiny

Id: 199513

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 800

Detail

Ferdinand Prokop - Rozbořená chalupa

Ferdinand Prokop
Rozbořená chalupa

Id: 204002

olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Král - Pohled na Pražský hrad

Josef Král
Pohled na Pražský hrad

Id: 202106

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 31,5 cm, značeno vpravo dole Král, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail