Čas na serveru 13:49:49

Jiří Anderle - Vzpomínka

Vzpomínka

Id: 416202

lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Zdeněk Hajný - Poznání III

Zdeněk Hajný
Poznání III

Id: 422201

olej/plátno, rozměr 62 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii autora, obr. 62, vyd. Nakladatelství Nekud, České Budějovice 1992, publikace přiložena

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Marko Čermák - Půlnoční dobrodružství

Marko Čermák
Půlnoční dobrodružství

Id: 416101

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 417702

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 48

Tom Kelley - Marilyn Monroe - Red Velvet

Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet

Id: 421601

velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr listu 95 x 74 cm, značeno a číslováno autorem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ikonická póza #2, vznik 80. léta min. století, předloha pro kalendář Golden Dreams, fotografie se objevila v 1. vydání časopisu Playboy, fotografie na několika místech pomačkaná, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kirnig - Starý dub

Alois Kirnig
Starý dub

Id: 413801

olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Vyvolávací cena:

27 200

Detail

Kristian Kodet - Ženy

Kristian Kodet
Ženy

Id: 418604

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Boris Jirků - Dívka ve vaně

Boris Jirků
Dívka ve vaně

Id: 417301

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

19 000

Detail

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 416205

papírový reliéf, rozměr listu 29 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1992)

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Václav Radimský - U vody

Václav Radimský
U vody

Id: 416704

olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
50 000

355 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 85