Aukce CXI
Václav Benedikt
Drama oblohy
Id: 603101
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Stanislav Vajce
Zátiší s houslemi
Id: 603403
kombinovaná technika/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč
Klaun (Hovory s Bornem)
Id: 607702
litografie/papír, rozměr 27 x 18 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Ruka s ratolestí
Id: 602902
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 100 Kč
Akrobacie
Id: 603006
kombinovaná technika, 3 x ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
Otomar Suchý
Tanečnice
Id: 608801
bronzová plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška včetně podstavce 40 cm, rozměr plastiky: 35,5 x 28 x 22 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození podstavce (viz foto)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 000 Kč
Vladimír Renčín
Nový rok
Id: 593802
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Karel Schadt
Zima na vsi
Id: 596604
olej/karton, rozměr 69 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Grus
U řeky (1931)
Id: 598301
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části drobné oděrky v malbě, skvrny od vlhkosti (viz foto), plátno místy uvolněné z napínacího rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
11 500 Kč
Ota Bubeníček
Podvečer
Id: 603201
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Robert Jiran
Kdo jednou zkusil...
Id: 586403
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Petr Sís
Primavera
Id: 603004
litografie/papír, rozměr listu 27,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo (autorský tisk)
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Adolf Lange
Andula
Id: 606103
olej/plátno, rozměr 43 x 63 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Zdeněk Miler
Krtek v zimě
Id: 574609
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Alexander Mutafov
Mořské vlny
Id: 593904
olej/plátno, rozměr 21 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč