Čas na serveru 16:18:59

Aukce CXI

Václav Benedikt - Drama oblohy

Václav Benedikt
Drama oblohy

Id: 603101

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Stanislav  Vajce - Zátiší s houslemi

Stanislav Vajce
Zátiší s houslemi

Id: 603403

kombinovaná technika/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Adolf Born - Klaun (Hovory s Bornem)

Klaun (Hovory s Bornem)

Id: 607702

litografie/papír, rozměr 27 x 18 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 602902

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 100

Detail

Adolf Born - Akrobacie

Akrobacie

Id: 603006

kombinovaná technika, 3 x ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otomar Suchý - Tanečnice

Otomar Suchý
Tanečnice

Id: 608801

bronzová plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška včetně podstavce 40 cm, rozměr plastiky: 35,5 x 28 x 22 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození podstavce (viz foto)

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Renčín - Nový rok

Vladimír Renčín
Nový rok

Id: 593802

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Schadt - Zima na vsi

Karel Schadt
Zima na vsi

Id: 596604

olej/karton, rozměr 69 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Grus - U řeky (1931)

Jaroslav Grus
U řeky (1931)

Id: 598301

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části drobné oděrky v malbě, skvrny od vlhkosti (viz foto), plátno místy uvolněné z napínacího rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Ota Bubeníček - Podvečer

Ota Bubeníček
Podvečer

Id: 603201

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Robert Jiran
Kdo jednou zkusil...

Id: 586403

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Petr Sís - Primavera

Petr Sís
Primavera

Id: 603004

litografie/papír, rozměr listu 27,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo (autorský tisk)

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Adolf Lange - Andula

Adolf Lange
Andula

Id: 606103

olej/plátno, rozměr 43 x 63 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek v zimě

Zdeněk Miler
Krtek v zimě

Id: 574609

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Alexander Mutafov - Mořské vlny

Alexander Mutafov
Mořské vlny

Id: 593904

olej/plátno, rozměr 21 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail