Čas na serveru 16:18:58

Aukce CXI

Jindřich Bubeníček - V podhradí

Jindřich Bubeníček
V podhradí

Id: 606105

akvarel/papír, rozměr 54 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Kolotoč

Tomáš Bím
Kolotoč

Id: 603402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem

Emil Filla
Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem

Id: 603802

lept/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jiří Suchý - Tři grácie

Jiří Suchý
Tři grácie

Id: 604002

litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Igor Shulman - Červená

Igor Shulman
Červená

Id: 606401

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Před zrcadlem

Před zrcadlem

Id: 606603

olej/dřevěná deska, rozměr 45 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Emil Schovánek - Žena s mísou ovoce

Emil Schovánek
Žena s mísou ovoce

Id: 593905

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Líbal - Dunajovický rybník

František Líbal
Dunajovický rybník

Id: 601601

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Liliana Maftei - Sever

Liliana Maftei
Sever

Id: 607404

strukturální malba/olej/plátno, rozměr 50 x 55 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Zrzavý - Tři hlavy

Tři hlavy

Id: 569716

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Klaudia Korbelič - Z cyklu Rozpad Osobnosti

Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti

Id: 602303

plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miloš Pošar - Velikonoce

Miloš Pošar
Velikonoce

Id: 605602

olej/sololit, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Cína - Jelínek - Za chalupou

František Cína - Jelínek
Za chalupou

Id: 606201

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Koutský - Svatý Mikuláš

Václav Koutský
Svatý Mikuláš

Id: 607301

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen původní nabývací dokument z Galerie Platýz ze srpna roku 1968

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Kája Saudek - Narozeniny

Kája Saudek
Narozeniny

Id: 609201

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z autorovy pozůstalosti

Vyvolávací cena:

7 000

Detail