Aukce CXI
Jindřich Bubeníček
V podhradí
Id: 606105
akvarel/papír, rozměr 54 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Tomáš Bím
Kolotoč
Id: 603402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem
Id: 603802
lept/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Jiří Suchý
Tři grácie
Id: 604002
litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Igor Shulman
Červená
Id: 606401
olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Před zrcadlem
Id: 606603
olej/dřevěná deska, rozměr 45 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Emil Schovánek
Žena s mísou ovoce
Id: 593905
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
František Líbal
Dunajovický rybník
Id: 601601
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Liliana Maftei
Sever
Id: 607404
strukturální malba/olej/plátno, rozměr 50 x 55 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Tři hlavy
Id: 569716
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti
Id: 602303
plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Miloš Pošar
Velikonoce
Id: 605602
olej/sololit, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
František Cína - Jelínek
Za chalupou
Id: 606201
olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Václav Koutský
Svatý Mikuláš
Id: 607301
olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen původní nabývací dokument z Galerie Platýz ze srpna roku 1968
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Kája Saudek
Narozeniny
Id: 609201
kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z autorovy pozůstalosti
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč