Aukce CXI
František Cína - Jelínek
Nad chalupou
Id: 596802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 700 Kč
Oldřich Kulhánek
Bude stále těžší vyváznout
Id: 609708
lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 50,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 600 Kč
Pasta Oner
Dear Future
Id: 574318
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Kristian Kodet
Ležící anděl
Id: 586104
lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jan Kaláb
Rising Ellipse
Id: 602302
serigrafie/papír, rozměr listu 69,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Karel Valter
Bílá kytka
Id: 604825
papírotisk/papír, rozměr listu 52 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Patrik Saudek
Indiánka
Id: 542003
giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 060 Kč
Spící
Id: 558206
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Jindra Kocourek
Čeněk Junek na závodě
Id: 563101
olej/sololit, rozměr 40 x 36,5 cm, neznačeno, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Miler
Krtek a třešně
Id: 574607
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Dáma před zrcadlem
Id: 603408
lept/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Vladimír Hroch
Buchlov
Id: 604702
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (1956)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Jindřich Bubeníček
Pohled do údolí
Id: 606104
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 43 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Karel Valter
Tři fialové květy
Id: 589002
papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 60 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Salvador Dalí
Kříž Svatého Petra
Id: 593302
barevná litografie/ruční papír, rozměr listu cca 73 x 58 cm, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč