Čas na serveru 16:19:30

Aukce CXI

František Cína - Jelínek - Nad chalupou

František Cína - Jelínek
Nad chalupou

Id: 596802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Bude stále těžší vyváznout

Oldřich Kulhánek
Bude stále těžší vyváznout

Id: 609708

lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 50,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Pasta  Oner - Dear Future

Pasta Oner
Dear Future

Id: 574318

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Ležící anděl

Kristian Kodet
Ležící anděl

Id: 586104

lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kaláb - Rising Ellipse

Jan Kaláb
Rising Ellipse

Id: 602302

serigrafie/papír, rozměr listu 69,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Valter - Bílá kytka

Karel Valter
Bílá kytka

Id: 604825

papírotisk/papír, rozměr listu 52 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Patrik Saudek - Indiánka

Patrik Saudek
Indiánka

Id: 542003

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 060

Detail

Ota Janeček - Spící

Spící

Id: 558206

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindra Kocourek - Čeněk Junek na závodě

Jindra Kocourek
Čeněk Junek na závodě

Id: 563101

olej/sololit, rozměr 40 x 36,5 cm, neznačeno, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a třešně

Zdeněk Miler
Krtek a třešně

Id: 574607

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Anderle - Dáma před zrcadlem

Dáma před zrcadlem

Id: 603408

lept/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Hroch - Buchlov

Vladimír Hroch
Buchlov

Id: 604702

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (1956)

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindřich Bubeníček - Pohled do údolí

Jindřich Bubeníček
Pohled do údolí

Id: 606104

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 43 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Valter - Tři fialové květy

Karel Valter
Tři fialové květy

Id: 589002

papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 60 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Kříž Svatého Petra

Salvador Dalí
Kříž Svatého Petra

Id: 593302

barevná litografie/ruční papír, rozměr listu cca 73 x 58 cm, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail