Aukce CXI
Lev Šimák
Kytice lučního kvítí
Id: 602501
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy z Alšovy síně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Kamil Lhoták
Balon ve skalnaté krajině
Id: 597402
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 450 Kč
Pohledy milenců
Id: 571410
ofset/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Oldřich Kulhánek
Figury
Id: 597401
litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Othon Coubine
Satyr
Id: 568501
lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Otakar Kubín - Coubine, soupis grafického díla, naps. Jiří Siblík, vyd. Nakl. Vltavín (str. 134)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
V. Příhoda
Egypt
Id: 597203
olej/překližka, rozměr 36 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Kamil Lhoták
Míč a pahorek
Id: 597404
serigrafie/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole tužkou, volně loženo, uvedeno v soupisu grafického díla K.L. pod č. G485
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jindra Kocourek
Motocykly, konvolut dvou kusů
Id: 563108
1) Harley-Davidson: olej/sololit, rozměr 24 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, 2) Indian: olej/sololit, rozměr 23,5 x 42,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Karel Valter
Kytice
Id: 573909
tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Karel Valter
Krajina
Id: 573910
olej/papír, rozměr ve výřezu 43 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Arsenij Petrovič Sosnovskij
Mořské pobřeží
Id: 606001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Lev Šimák
Krajina
Id: 606405
akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Lev Šimák
Na Sázavě
Id: 606406
akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Martin Salcman
Sedící akt
Id: 606407
akvarel/tuš/papír, rozměr 29 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Max Švabinský
Kytice
Id: 603803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč