Čas na serveru 16:18:59

Aukce CXI

Lev Šimák - Kytice lučního kvítí

Lev Šimák
Kytice lučního kvítí

Id: 602501

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy z Alšovy síně

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Balon ve skalnaté krajině

Kamil Lhoták
Balon ve skalnaté krajině

Id: 597402

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno

Vyvolávací cena:

3 450

Detail

Jan  Zrzavý - Pohledy milenců

Pohledy milenců

Id: 571410

ofset/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Oldřich Kulhánek - Figury

Oldřich Kulhánek
Figury

Id: 597401

litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Othon Coubine - Satyr

Othon Coubine
Satyr

Id: 568501

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Otakar Kubín - Coubine, soupis grafického díla, naps. Jiří Siblík, vyd. Nakl. Vltavín (str. 134)

Vyvolávací cena:

Detail

V. Příhoda - Egypt

V. Příhoda
Egypt

Id: 597203

olej/překližka, rozměr 36 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Míč a pahorek

Kamil Lhoták
Míč a pahorek

Id: 597404

serigrafie/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole tužkou, volně loženo, uvedeno v soupisu grafického díla K.L. pod č. G485

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Kocourek - Motocykly, konvolut dvou kusů

Jindra Kocourek
Motocykly, konvolut dvou kusů

Id: 563108

1) Harley-Davidson: olej/sololit, rozměr 24 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, 2) Indian: olej/sololit, rozměr 23,5 x 42,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Karel Valter - Kytice

Karel Valter
Kytice

Id: 573909

tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Valter - Krajina

Karel Valter
Krajina

Id: 573910

olej/papír, rozměr ve výřezu 43 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Arsenij Petrovič Sosnovskij - Mořské pobřeží

Arsenij Petrovič Sosnovskij
Mořské pobřeží

Id: 606001

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Krajina

Lev Šimák
Krajina

Id: 606405

akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Na Sázavě

Lev Šimák
Na Sázavě

Id: 606406

akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Martin Salcman - Sedící akt

Martin Salcman
Sedící akt

Id: 606407

akvarel/tuš/papír, rozměr 29 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Kytice

Max Švabinský
Kytice

Id: 603803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail