Čas na serveru 16:19:02

Aukce CXI

Alois Kalvoda - Potok pod břízami

Alois Kalvoda
Potok pod břízami

Id: 600104

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Jan Kutálek - Čert (prase)

Jan Kutálek
Čert (prase)

Id: 603602

pálená hlína/glazováno, rozměr 26 x 20 x 27 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

38 800

Detail

Gustav  Porš - U potoka

Gustav Porš
U potoka

Id: 603401

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Petr Modlitba - Brontosaurus Parvus

Petr Modlitba
Brontosaurus Parvus

Id: 609101

kvaš/papír, rozměr listu 24 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Ivan Sedliský - Pražský portrét II

Ivan Sedliský
Pražský portrét II

Id: 577803

olej/písek/sololit, rozměr 170 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, olištováno, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Liliana Maftei - Vzpomínka II

Liliana Maftei
Vzpomínka II

Id: 593405

kombinovaná technika, koláž, strukturální malba/olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

František Hodonský - Žlutý podvečer

František Hodonský
Žlutý podvečer

Id: 600407

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 500

36 000

Detail

Petr Modlitba - Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus

Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus

Id: 600502

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jaroslav Horejc - Tančící dívka

Jaroslav Horejc
Tančící dívka

Id: 604201

bronzová plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, celková výška 76 cm, rozměr plastiky 72 x 50 cm, značeno na plintu, pozdější odlitek

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

Josef Liesler - Zvědavý pták

Josef Liesler
Zvědavý pták

Id: 607902

olej/sololit, rozměr 18 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Ringo Čech - Olympia z Jíloviště

František Ringo Čech
Olympia z Jíloviště

Id: 607201

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

35 001

Detail

Zbyněk Sedlecký - V parku

Zbyněk Sedlecký
V parku

Id: 606403

olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

35 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Z cyklu Probatum est

Vlastimil Zábranský
Z cyklu Probatum est

Id: 609301

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Vladimír Jeniš - Bruslení na Vltavě

Vladimír Jeniš
Bruslení na Vltavě

Id: 598901

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Procházka - Cesta do vsi

Josef Procházka
Cesta do vsi

Id: 600601

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail