Aukce CXI
Alois Kalvoda
Potok pod břízami
Id: 600104
olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
39 000 Kč
Jan Kutálek
Čert (prase)
Id: 603602
pálená hlína/glazováno, rozměr 26 x 20 x 27 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 800 Kč
Gustav Porš
U potoka
Id: 603401
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 000 Kč
Petr Modlitba
Brontosaurus Parvus
Id: 609101
kvaš/papír, rozměr listu 24 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Ivan Sedliský
Pražský portrét II
Id: 577803
olej/písek/sololit, rozměr 170 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, olištováno, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč
Liliana Maftei
Vzpomínka II
Id: 593405
kombinovaná technika, koláž, strukturální malba/olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
37 000 Kč
František Hodonský
Žlutý podvečer
Id: 600407
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
36 000 Kč
Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus
Id: 600502
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Jaroslav Horejc
Tančící dívka
Id: 604201
bronzová plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, celková výška 76 cm, rozměr plastiky 72 x 50 cm, značeno na plintu, pozdější odlitek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
Josef Liesler
Zvědavý pták
Id: 607902
olej/sololit, rozměr 18 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
36 000 Kč
František Ringo Čech
Olympia z Jíloviště
Id: 607201
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 001 Kč
Zbyněk Sedlecký
V parku
Id: 606403
olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
35 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Z cyklu Probatum est
Id: 609301
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
35 000 Kč
Vladimír Jeniš
Bruslení na Vltavě
Id: 598901
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč
Josef Procházka
Cesta do vsi
Id: 600601
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
32 000 Kč