Aukce CXI
Jaroslav Špillar
Na divanu
Id: 607103
olej/karton, rozměr 52 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Galantní společník
Id: 561311
tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Jaroslav Vlasák
No comment
Id: 608201
olej/sololit, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
19 000 Kč
Ivan Exner
Toskánské perly
Id: 607907
limitovaný tisk/papír, autorsky kolorováno, zlaceno, rozměr 41 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč
Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád
Id: 597406
barevný litoofset/papír, rozměr listu 21,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
František Tichý
Trubadúr
Id: 603405
tuš/tužka/papír, rozměr listu 30 x 44 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, pravost díla potvrzena na zadní straně režisérem A. F. Šulcem, pro jehož film Betlémská kaple vzniklo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Otakar Nejedlý
Letní den
Id: 605701
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 500 Kč
Jan Kutálek
Čert
Id: 603601
pálená hlína/glazováno, rozměr 17,5 x 25 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Jan Kutálek
Lesní muž
Id: 603604
pálená hlína/glazováno, rozměr 52 x 20 x 13 cm (velký rozměr), značeno ve spodní části, drobné oťuky
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 000 Kč
Milan Laluha
Žena v šátku
Id: 605202
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Radek Baláž
Corvette
Id: 606101
olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč
Otakar Hůrka
Na břehu
Id: 573808
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 900 Kč
Josef Sudek
Pohled z Petřína
Id: 569403
fotografie/papír, rozměr 27 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, na zadní straně věnování a autorské razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 700 Kč
Galantní tanečník
Id: 561310
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů
Id: 596901
2 x litografie/papír, Továrna: rozměr listu 21,5 x 31 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Most: rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč