Čas na serveru 16:19:01

Aukce CXI

Jaroslav Špillar - Na divanu

Jaroslav Špillar
Na divanu

Id: 607103

olej/karton, rozměr 52 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Adolf Born - Galantní společník

Galantní společník

Id: 561311

tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jaroslav Vlasák - No comment

Jaroslav Vlasák
No comment

Id: 608201

olej/sololit, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ivan Exner - Toskánské perly

Ivan Exner
Toskánské perly

Id: 607907

limitovaný tisk/papír, autorsky kolorováno, zlaceno, rozměr 41 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Kamil Lhoták - Všechno, co mám rád

Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád

Id: 597406

barevný litoofset/papír, rozměr listu 21,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František  Tichý - Trubadúr

František Tichý
Trubadúr

Id: 603405

tuš/tužka/papír, rozměr listu 30 x 44 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, pravost díla potvrzena na zadní straně režisérem A. F. Šulcem, pro jehož film Betlémská kaple vzniklo

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Otakar Nejedlý - Letní den

Otakar Nejedlý
Letní den

Id: 605701

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 603601

pálená hlína/glazováno, rozměr 17,5 x 25 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Kutálek - Lesní muž

Jan Kutálek
Lesní muž

Id: 603604

pálená hlína/glazováno, rozměr 52 x 20 x 13 cm (velký rozměr), značeno ve spodní části, drobné oťuky

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Milan Laluha - Žena v šátku

Milan Laluha
Žena v šátku

Id: 605202

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Radek Baláž - Corvette

Radek Baláž
Corvette

Id: 606101

olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Otakar Hůrka - Na břehu

Otakar Hůrka
Na břehu

Id: 573808

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 900

Detail

Josef Sudek - Pohled z Petřína

Josef Sudek
Pohled z Petřína

Id: 569403

fotografie/papír, rozměr 27 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, na zadní straně věnování a autorské razítko

Vyvolávací cena:

16 700

Detail

Adolf Born - Galantní tanečník

Galantní tanečník

Id: 561310

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Dobroslav Foll - Konvolut dvou kusů

Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů

Id: 596901

2 x litografie/papír, Továrna: rozměr listu 21,5 x 31 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Most: rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 500

Detail