Čas na serveru 16:19:02

Aukce CXI

Bohumír Dvorský - Kvetoucí cesta u Dolan

Bohumír Dvorský
Kvetoucí cesta u Dolan

Id: 604004

olej/plátno, rozměr 80 x 156 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
15 000

90 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 81

Jiří Anderle - Dívka a nekonečno

Dívka a nekonečno

Id: 609801

kombinovaná technika, olej/pastel/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000

86 000

Detail

Příhozy: 86

Jan  Zrzavý - Benátské zátiší

Benátské zátiší

Id: 604826

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 44 x 62 cm, Autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:
7 500

84 000

Detail

Příhozy: 91

Vlastimil Zábranský - Bez názvu

Vlastimil Zábranský
Bez názvu

Id: 608301

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

81 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 86

Boris Jirků - Tanec života

Boris Jirků
Tanec života

Id: 608511

akryl/voskový pastel/sololit, rozměr včetně autorského rámu 121 x 91,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

80 200

Detail

Vladimír Vašíček - Poblíž středu

Vladimír Vašíček
Poblíž středu

Id: 597701

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

80 000

Detail

Příhozy: 69

Vladimír Komárek - Člověk a anděl

Vladimír Komárek
Člověk a anděl

Id: 603801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

79 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 76

Vladimír Vašíček - Neklidná představa

Vladimír Vašíček
Neklidná představa

Id: 597702

olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 77

Kája Saudek - Soňa

Kája Saudek
Soňa

Id: 607801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 607903

olej/sololit, rozměr 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

71 400

Detail

Příhozy: 71

Oldřich Blažíček - Opuštěné napajedlo

Oldřich Blažíček
Opuštěné napajedlo

Id: 605601

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta obrazu Plavení koní u napajedla publikovaného v autorově monografii pod č. 240 na str. 126

Vyvolávací cena:
15 000

71 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 64

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 607901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

70 750

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 70

Jan Kaláb - RR Circle 0321

Jan Kaláb
RR Circle 0321

Id: 602606

akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)

Vyvolávací cena:
12 000

69 000

Detail

Příhozy: 67

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 610501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 70

Ondřej  Sekora - Brouk Pytlík a Ferda

Ondřej Sekora
Brouk Pytlík a Ferda

Id: 604302

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 62