Aukce CXI
Bohumír Dvorský
Kvetoucí cesta u Dolan
Id: 604004
olej/plátno, rozměr 80 x 156 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 81
Dívka a nekonečno
Id: 609801
kombinovaná technika, olej/pastel/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 86
Benátské zátiší
Id: 604826
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 44 x 62 cm, Autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 91
Vlastimil Zábranský
Bez názvu
Id: 608301
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 86
Boris Jirků
Tanec života
Id: 608511
akryl/voskový pastel/sololit, rozměr včetně autorského rámu 121 x 91,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
80 200 Kč
Vladimír Vašíček
Poblíž středu
Id: 597701
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 69
Vladimír Komárek
Člověk a anděl
Id: 603801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
79 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 76
Vladimír Vašíček
Neklidná představa
Id: 597702
olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 77
Kája Saudek
Soňa
Id: 607801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
73 000 Kč
Slunce
Id: 607903
olej/sololit, rozměr 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
71 400 Kč
Příhozy: 71
Oldřich Blažíček
Opuštěné napajedlo
Id: 605601
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta obrazu Plavení koní u napajedla publikovaného v autorově monografii pod č. 240 na str. 126
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 64
Dobré jitro
Id: 607901
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 750 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 70
Jan Kaláb
RR Circle 0321
Id: 602606
akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 67
Jaro
Id: 610501
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
67 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 70
Ondřej Sekora
Brouk Pytlík a Ferda
Id: 604302
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 62