Aukce CXI
Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období
Id: 602002
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč
Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období
Id: 602003
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč
Josef Sudek
Peklo (z cyklu Poznámky)
Id: 609501
původní autorský kontaktní pozitiv, bromostříbrná fotografie/polomatný papír, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobný ohyb v ploše fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Oskar Brázda
Divadelní zátiší
Id: 601605
olej/plátno, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno, v ploše malby patrné vodorovné spojení plátna
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč
Opice a dívka
Id: 604003
suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 76,5 x 64 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 500 Kč
Ferdinand Kotvald
Karlovy Vary
Id: 604601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 32,5 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Looking through my window
Id: 606702
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 40,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 200 Kč
Ota Bubeníček
Zima u Mladé Vožice
Id: 604301
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 100 Kč
Josef Holub
Snopy pod Řípem
Id: 601303
olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Milan Laluha
Dvaja
Id: 605203
pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Gustav Macoun
Břízky
Id: 606005
olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)
Id: 592601
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Jan Kutálek
Sova
Id: 603603
pálená hlína/glazováno, rozměr 21 x 12 x 13 cm, značeno ve spodní části, drobné oťuky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Anděl
Id: 606202
lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno v horní části v tisku, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Vasil Dvan - Šarpotoki
Zátiší s hodinami a květinami
Id: 593113
olej/plátno, rozměr 62 x 54 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
14 000 Kč