Čas na serveru 16:19:00

Aukce CXI

Salvador Dalí - Léto - Čtyři roční období

Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období

Id: 602002

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Salvador Dalí - Podzim - Čtyři roční období

Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období

Id: 602003

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Sudek - Peklo (z cyklu Poznámky)

Josef Sudek
Peklo (z cyklu Poznámky)

Id: 609501

původní autorský kontaktní pozitiv, bromostříbrná fotografie/polomatný papír, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobný ohyb v ploše fotografie

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oskar Brázda - Divadelní zátiší

Oskar Brázda
Divadelní zátiší

Id: 601605

olej/plátno, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno, v ploše malby patrné vodorovné spojení plátna

Vyvolávací cena:
15 000

15 500

Detail

Jiří Anderle - Opice a dívka

Opice a dívka

Id: 604003

suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 76,5 x 64 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ferdinand Kotvald - Karlovy Vary

Ferdinand Kotvald
Karlovy Vary

Id: 604601

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 32,5 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Saudek - Looking through my window

Looking through my window

Id: 606702

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 40,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 200

Detail

Ota Bubeníček - Zima u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Zima u Mladé Vožice

Id: 604301

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

 Josef Holub - Snopy pod Řípem

Josef Holub
Snopy pod Řípem

Id: 601303

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Milan Laluha - Dvaja

Milan Laluha
Dvaja

Id: 605203

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Gustav Macoun - Břízky

Gustav Macoun
Břízky

Id: 606005

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Školní potřeby a tabule (z cyklu Střelnice)

Id: 592601

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Kutálek - Sova

Jan Kutálek
Sova

Id: 603603

pálená hlína/glazováno, rozměr 21 x 12 x 13 cm, značeno ve spodní části, drobné oťuky

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 606202

lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno v horní části v tisku, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Vasil Dvan - Šarpotoki - Zátiší s hodinami a květinami

Vasil Dvan - Šarpotoki
Zátiší s hodinami a květinami

Id: 593113

olej/plátno, rozměr 62 x 54 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

Vyvolávací cena:
10 000

14 000

Detail