Čas na serveru 16:19:02

Aukce CXI

Josef Lada - Obležení města Račic

Josef Lada
Obležení města Račic

Id: 604821

tuš/běloba/papír, rozměr listu 12,5 x 16,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, volně loženo, publikováno v časopise Pestrý týden, roč. 2, č. 41 (15.10.1927)

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 81

Otakar Nejedlý - Podvečer nad řekou

Otakar Nejedlý
Podvečer nad řekou

Id: 606604

olej/plátno, rozměr 91 x 157 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
25 000

58 500

Detail

René Roubíček - Kristalino

René Roubíček
Kristalino

Id: 604001

váza, skleněná plastika, broušený křišťál, rozměr 40 x 33 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, limitovaná edice 50 ks, přiložen Certifikát pravosti Moser a.s., plastika umístěna v původním boxu

Vyvolávací cena:
15 000

56 000

Detail

Bořek Šípek - Cena Thálie

Bořek Šípek
Cena Thálie

Id: 602603

skleněná plastika, ručně broušené foukané uranové sklo, rozměr: výška 56 cm, šířka horní části 33 cm, značeno brusičem na zadní straně, design Bořek Šípek, výroba Lasvit Ajeto

Vyvolávací cena:
9 500

55 000

Detail

Kristian Kodet - Sen

Kristian Kodet
Sen

Id: 606905

Vyvolávací cena:
18 000

52 000

Detail

Jaroslav Šerých - Pocity

Jaroslav Šerých
Pocity

Id: 600406

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

51 000

Detail

Olga Vyleťalová - Poláčková - Ptáci v letu

Olga Vyleťalová - Poláčková
Ptáci v letu

Id: 602201

olej/sololit, rozměr 68 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 54

František Ringo Čech - Malá Strana

František Ringo Čech
Malá Strana

Id: 602801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František Jiroudek - Pohled do krajiny (oboustranný obraz)

František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)

Id: 600410

olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)

Vyvolávací cena:
12 000

48 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)

Id: 592606

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 58

Adolf Born - Setkáni se zdánlivě milými domorodci

Setkáni se zdánlivě milými domorodci

Id: 606704

litografie/papír, rozměr 60 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 55

Adolf Born - Toulouse Lautrec sbírá inspiraci v Moulin Rouge

Toulouse Lautrec sbírá inspiraci v Moulin Rouge

Id: 606502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 54 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

42 100

Detail

Ivan Sedliský - Pražský portrét I

Ivan Sedliský
Pražský portrét I

Id: 577802

olej/písek/sololit, rozměr 170 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, olištováno, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 607001

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně drobné poškození malby (viz foto)

Vyvolávací cena:
15 000

41 000

Detail

Rony Plesl - Metamorphosis

Rony Plesl
Metamorphosis

Id: 602601

ručně broušená křišťálová váza, bezolovnatý křišťál, rozměr: výška 40 cm, průměr nejširší části 28 cm, průměr hrdla 13,5 cm, značka sklárny Rückl na spodní straně, tento design vázy ze série Metamorphosis vznikl pouze v jednom exempláři, nebyl určen k další výrobě

Vyvolávací cena:
9 500

40 000

Detail