Aukce CXI
Josef Lada
Obležení města Račic
Id: 604821
tuš/běloba/papír, rozměr listu 12,5 x 16,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, volně loženo, publikováno v časopise Pestrý týden, roč. 2, č. 41 (15.10.1927)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 81
Otakar Nejedlý
Podvečer nad řekou
Id: 606604
olej/plátno, rozměr 91 x 157 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
58 500 Kč
René Roubíček
Kristalino
Id: 604001
váza, skleněná plastika, broušený křišťál, rozměr 40 x 33 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, limitovaná edice 50 ks, přiložen Certifikát pravosti Moser a.s., plastika umístěna v původním boxu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
56 000 Kč
Bořek Šípek
Cena Thálie
Id: 602603
skleněná plastika, ručně broušené foukané uranové sklo, rozměr: výška 56 cm, šířka horní části 33 cm, značeno brusičem na zadní straně, design Bořek Šípek, výroba Lasvit Ajeto
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
55 000 Kč
Kristian Kodet
Sen
Id: 606905
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
52 000 Kč
Jaroslav Šerých
Pocity
Id: 600406
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
51 000 Kč
Olga Vyleťalová - Poláčková
Ptáci v letu
Id: 602201
olej/sololit, rozměr 68 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 54
František Ringo Čech
Malá Strana
Id: 602801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
51 000 Kč
František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)
Id: 600410
olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Barometry a opuštěná hnízda (z cyklu Střelnice)
Id: 592606
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 58
Setkáni se zdánlivě milými domorodci
Id: 606704
litografie/papír, rozměr 60 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55
Toulouse Lautrec sbírá inspiraci v Moulin Rouge
Id: 606502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 54 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 100 Kč
Ivan Sedliský
Pražský portrét I
Id: 577802
olej/písek/sololit, rozměr 170 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, olištováno, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Pražské panorama
Id: 607001
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně drobné poškození malby (viz foto)
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
41 000 Kč
Rony Plesl
Metamorphosis
Id: 602601
ručně broušená křišťálová váza, bezolovnatý křišťál, rozměr: výška 40 cm, průměr nejširší části 28 cm, průměr hrdla 13,5 cm, značka sklárny Rückl na spodní straně, tento design vázy ze série Metamorphosis vznikl pouze v jednom exempláři, nebyl určen k další výrobě
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 000 Kč