Čas na serveru 16:19:01

Aukce CXI

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 603005

kombinovaná technika, ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, značeno vpravo dole tuší, paspartováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Oldřich Kulhánek - 100 000 Dollars

Oldřich Kulhánek
100 000 Dollars

Id: 607904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 15

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15

Id: 599104

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires

Vyvolávací cena:

31 200

Detail

Příhozy: 56

František  Tichý - Vysoká škola III

František Tichý
Vysoká škola III

Id: 600701

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33,5 cm, neznačeno, číslováno vpravo dole, vlevo dole suchá pečeť vydavatelství ELK, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 147, str. 114

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Karel Laštovka - Souznění

Karel Laštovka
Souznění

Id: 605901

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

31 000

Detail

Rony Plesl - Cena Esquire Man

Rony Plesl
Cena Esquire Man

Id: 602605

skleněná plastika, ručně broušený a matovaný křišťál, čirá barva, výška 20 cm, šířka 13,5 x 4,5 cm, neznačeno, design Rony Plesl, výroba Rückl, Nižbor

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Zdeněk Burian - Zvěd z tvrze Oswego

Zdeněk Burian
Zvěd z tvrze Oswego

Id: 581802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno na pravé straně, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Zvěd z tvrze Oswego na str. 227, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938)

Vyvolávací cena:
9 500

30 500

Detail

Robert Jiran - Dívka s vějířem

Robert Jiran
Dívka s vějířem

Id: 586406

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Emil Orlík - Odpočívající

Emil Orlík
Odpočívající

Id: 601201

olej/karton, rozměr 41 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

29 938

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 604306

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 604307

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 604308

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 604309

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 20

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 604310

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 606902

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 13 x 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat. č. 1006

Vyvolávací cena:

29 000

Detail