Aukce CXI
Mach a Šebestová
Id: 603005
kombinovaná technika, ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, značeno vpravo dole tuší, paspartováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Oldřich Kulhánek
100 000 Dollars
Id: 607904
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15
Id: 599104
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 200 Kč
Příhozy: 56
František Tichý
Vysoká škola III
Id: 600701
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33,5 cm, neznačeno, číslováno vpravo dole, vlevo dole suchá pečeť vydavatelství ELK, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 147, str. 114
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Karel Laštovka
Souznění
Id: 605901
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
31 000 Kč
Rony Plesl
Cena Esquire Man
Id: 602605
skleněná plastika, ručně broušený a matovaný křišťál, čirá barva, výška 20 cm, šířka 13,5 x 4,5 cm, neznačeno, design Rony Plesl, výroba Rückl, Nižbor
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Zdeněk Burian
Zvěd z tvrze Oswego
Id: 581802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno na pravé straně, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Zvěd z tvrze Oswego na str. 227, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938)
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
30 500 Kč
Robert Jiran
Dívka s vějířem
Id: 586406
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Emil Orlík
Odpočívající
Id: 601201
olej/karton, rozměr 41 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
29 938 Kč
Podzim
Id: 604306
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Zima
Id: 604307
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Léto
Id: 604308
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Čtvero ročních období
Id: 604309
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 20
Jaro
Id: 604310
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Ptáček
Id: 606902
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 13 x 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat. č. 1006
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 000 Kč