Aukce CXI
Pablo Picasso
Únos III
Id: 608101
lept/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, datováno a popsáno vlevo nahoře v tisku, papír Richard-de-Bas s vodoznakem La Celestine, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Konec představení
Id: 604303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
František Líbal
Stoka na blatech
Id: 601603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Kristian Kodet
Schůzka
Id: 604101
olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč
Kristian Kodet
Ležící milenci
Id: 604102
olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč
Jiří Chadima
Zdymadlo
Id: 601003
tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Anděl odcházející
Id: 604305
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53
Kateřina Handlová
Váza REI
Id: 602602
ručně broušená váza, foukané sklo, bezolovnatý křišťál, barva pink, rozměr: výška 33 cm, šířka 19 cm, průměr hrdla 10 cm, značka sklárny Rückl na spodní části, váza z kolekce Heroine, pocta japonské návrhářce Rei Kawakubo (Comme des Garcons)
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
24 000 Kč
Patrik Saudek
Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz
Id: 591602
kombinovaná technika, olej/akryl/fixy/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, popsáno na zadní straně po obvodu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
23 000 Kč
Boží muka
Id: 603502
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 50
Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 605501
litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, Autorský tisk
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Roman Havelka
Podzim
Id: 606003
olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
The Queen
Id: 594103
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Metafyzické proměny
Id: 600301
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, strukturální malba, rozměr 89 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
21 000 Kč
Studna v Karlachových sadech
Id: 600704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 46 cm, značeno vpravo dole tužkou, vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč