Čas na serveru 16:19:00

Aukce CXI

Pablo Picasso - Únos III

Pablo Picasso
Únos III

Id: 608101

lept/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, datováno a popsáno vlevo nahoře v tisku, papír Richard-de-Bas s vodoznakem La Celestine, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Adolf Born - Konec představení

Konec představení

Id: 604303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Líbal - Stoka na blatech

František Líbal
Stoka na blatech

Id: 601603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kristian Kodet - Schůzka

Kristian Kodet
Schůzka

Id: 604101

olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kristian Kodet - Ležící milenci

Kristian Kodet
Ležící milenci

Id: 604102

olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jiří Chadima - Zdymadlo

Jiří Chadima
Zdymadlo

Id: 601003

tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Anděl odcházející

Anděl odcházející

Id: 604305

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 53

Kateřina Handlová - Váza REI

Kateřina Handlová
Váza REI

Id: 602602

ručně broušená váza, foukané sklo, bezolovnatý křišťál, barva pink, rozměr: výška 33 cm, šířka 19 cm, průměr hrdla 10 cm, značka sklárny Rückl na spodní části, váza z kolekce Heroine, pocta japonské návrhářce Rei Kawakubo (Comme des Garcons)

Vyvolávací cena:
9 500

24 000

Detail

Patrik Saudek - Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz

Patrik Saudek
Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz

Id: 591602

kombinovaná technika, olej/akryl/fixy/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, popsáno na zadní straně po obvodu

Vyvolávací cena:
9 500

23 000

Detail

Jan  Zrzavý - Boží muka

Boží muka

Id: 603502

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 50

Iva Hüttnerová - Jan Werich

Iva Hüttnerová
Jan Werich

Id: 605501

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, Autorský tisk

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Roman Havelka - Podzim

Roman Havelka
Podzim

Id: 606003

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Saudek - The Queen

The Queen

Id: 594103

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Metafyzické proměny

Jaroslav Vlasák
Metafyzické proměny

Id: 600301

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, strukturální malba, rozměr 89 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

21 000

Detail

Jan  Zrzavý - Studna v Karlachových sadech

Studna v Karlachových sadech

Id: 600704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 46 cm, značeno vpravo dole tužkou, vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail