Čas na serveru 16:19:29

Aukce CXI

Jiří Winter Neprakta - Česká ulička

Jiří Winter Neprakta
Česká ulička

Id: 601302

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr listu 31 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, předloha pro obálku knihy Česká ulička, autor Maxim Boryslawski, vyd. Melantrich 1958, ilustroval J.W. Neprakta, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Anderle - Seneca

Seneca

Id: 604901

lept/papír, varianta s kresbou 1/1, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Jiří Chadima - Konvolut litografií - 5 ks

Jiří Chadima
Konvolut litografií - 5 ks

Id: 601009

litografie/papír, uvedeny vždy rozměry listu, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, všechny litografie volně loženy: 1) Praha pod sněhem, 26,3 x 54,3 cm, autorský tisk, 2) Večer na řece, 25,5, x 45 cm, autorský tisk, 3) Loďky, 24 x 41 cm, autorský tisk, 4) Pod mostem, 36 x 45 cm, 5) Na nábřeží, 27 x 39,5 cm

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Slabý - Vrby

František Slabý
Vrby

Id: 603301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Květiny

Jaroslav Veris (Zamazal)
Květiny

Id: 585101

olej/plátno, rozměr 71 x 50 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně prodejní štítek Československých výtvarných umělců, přiložen původní nabývací dokument (1974)

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Tichý - Konvolut čtyř kusů

František Tichý
Konvolut čtyř kusů

Id: 596501

St. Salvator: lept/papír, rozměr listu 8,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ex libris ZH: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ilustrace k básním F. Bárty: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, díla uvedena v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod čísly 80, 194, 235 a 54.

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Václav  Kozák - Čertovka

Václav Kozák
Čertovka

Id: 601604

olej/karton, rozměr 66 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Stanislav  Vajce - Julietta

Stanislav Vajce
Julietta

Id: 603404

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 97 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, součást scénografického návrhu k opeře B. Martinů a G. Neveuxe Julietta (aneb snář)

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Pasta  Oner - You are a Grownup

Pasta Oner
You are a Grownup

Id: 574317

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Liliana Maftei - Jihočeský motiv

Liliana Maftei
Jihočeský motiv

Id: 593401

olej/plátno, rozměr 49 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ivan Bukovský - Poutník

Ivan Bukovský
Poutník

Id: 595507

olej/plátno, rozměr 49,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, v horní části zřetelný otisk bublinkové fólie

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti

Id: 603003

barevný lept/ruční papír, rozměr listu 34,5 x 26 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 373

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Benedikt - Modrá náruč

Václav Benedikt
Modrá náruč

Id: 603102

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, ve spodní části na pravé straně poškozené plátno (viz foto)

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Kolář - Bez názvu

Jiří Kolář
Bez názvu

Id: 607906

koláž/papír, rozměr listu 37,5 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozené sklo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Aleš Lamr - Spirála

Aleš Lamr
Spirála

Id: 609710

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail