Aukce CXI
Jiří Winter Neprakta
Česká ulička
Id: 601302
kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr listu 31 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, předloha pro obálku knihy Česká ulička, autor Maxim Boryslawski, vyd. Melantrich 1958, ilustroval J.W. Neprakta, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Seneca
Id: 604901
lept/papír, varianta s kresbou 1/1, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 200 Kč
Jiří Chadima
Konvolut litografií - 5 ks
Id: 601009
litografie/papír, uvedeny vždy rozměry listu, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, všechny litografie volně loženy: 1) Praha pod sněhem, 26,3 x 54,3 cm, autorský tisk, 2) Večer na řece, 25,5, x 45 cm, autorský tisk, 3) Loďky, 24 x 41 cm, autorský tisk, 4) Pod mostem, 36 x 45 cm, 5) Na nábřeží, 27 x 39,5 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
František Slabý
Vrby
Id: 603301
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Květiny
Id: 585101
olej/plátno, rozměr 71 x 50 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně prodejní štítek Československých výtvarných umělců, přiložen původní nabývací dokument (1974)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
František Tichý
Konvolut čtyř kusů
Id: 596501
St. Salvator: lept/papír, rozměr listu 8,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ex libris ZH: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ilustrace k básním F. Bárty: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, díla uvedena v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod čísly 80, 194, 235 a 54.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Václav Kozák
Čertovka
Id: 601604
olej/karton, rozměr 66 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Stanislav Vajce
Julietta
Id: 603404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 97 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, součást scénografického návrhu k opeře B. Martinů a G. Neveuxe Julietta (aneb snář)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč
Pasta Oner
You are a Grownup
Id: 574317
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Liliana Maftei
Jihočeský motiv
Id: 593401
olej/plátno, rozměr 49 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Ivan Bukovský
Poutník
Id: 595507
olej/plátno, rozměr 49,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, v horní části zřetelný otisk bublinkové fólie
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Albín Brunovský
Chvála bláznivosti
Id: 603003
barevný lept/ruční papír, rozměr listu 34,5 x 26 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 373
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Václav Benedikt
Modrá náruč
Id: 603102
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, ve spodní části na pravé straně poškozené plátno (viz foto)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Jiří Kolář
Bez názvu
Id: 607906
koláž/papír, rozměr listu 37,5 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozené sklo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Aleš Lamr
Spirála
Id: 609710
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč