Aukce CXI
František Líbal
Krajina u Pístiny
Id: 601602
olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Josef Lada
Zlatolíčku, usmívej se!
Id: 581801
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Pasta Oner
Arcade Paradise II.
Id: 605402
třpytky/ruční papír, rozměr listu cca 102 x 71 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certificate of Authenticity vystavený autorem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 100 Kč
Salvador Dalí
Corpus Hypercubus
Id: 595001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 77,5 x 55,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Reference: Albert Field, Katalog grafických děl Salvadora Dalí, str. 251, vytvořeno dle olejomalby autora z roku 1954, vystavené v Metropolitním muzeu umění v New Yorku
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 000 Kč
Salvador Dalí
Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas
Id: 600103
litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Luis Romero, Todo Dalí en un rostro, Blume, Madrid, Barcelona, 1975, str. 209
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 000 Kč
Tribute to Gitanes
Id: 606703
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Galantní nájemník
Id: 561312
tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
František Tichý
Dáma se psem
Id: 600702
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 277, str. 169, Vytvořeno jako příloha katalogu autorovy výstavy v Hollaru. Mimo zkušební dva tisky pořízeno k zahájení výstavy 10 otisků.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
František Tichý
Kankán
Id: 600703
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 250, str. 159, K autorově výstavě v Hollaru r. 1956 bylo z desky pořízeno 40 výtisků.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Jákob
Id: 602901
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 41 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartování, zaskleno, rámováno, vznik 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
František Hudeček
Postavy
Id: 603007
tuš/papír, rozměr listu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Zdeněk Burian
Lebky
Id: 603901
kvaš/papír, rozměr listu 20 x 9 cm, značeno vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Dějiny psané kamenem, naps. J. Kleibl, str. 33
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Jiří Šlitr
Akt na stromě
Id: 604824
pastel/papír, rozměr listu 36 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Účastníci: 19
Jiří Šlitr
New York
Id: 604827
sépie/tuš/papír, rozměr listu 37,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Účastníci: 18
Ptáček
Id: 606904
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 12,5 x 3,5 x 3,5 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat.č. 10179
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč