Čas na serveru 16:19:02

Aukce CXI

František Líbal - Krajina u Pístiny

František Líbal
Krajina u Pístiny

Id: 601602

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Lada - Zlatolíčku, usmívej se!

Josef Lada
Zlatolíčku, usmívej se!

Id: 581801

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Pasta  Oner - Arcade Paradise II.

Pasta Oner
Arcade Paradise II.

Id: 605402

třpytky/ruční papír, rozměr listu cca 102 x 71 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certificate of Authenticity vystavený autorem

Vyvolávací cena:
15 000

20 100

Detail

Salvador Dalí - Corpus Hypercubus

Salvador Dalí
Corpus Hypercubus

Id: 595001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 77,5 x 55,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Reference: Albert Field, Katalog grafických děl Salvadora Dalí, str. 251, vytvořeno dle olejomalby autora z roku 1954, vystavené v Metropolitním muzeu umění v New Yorku

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Salvador Dalí - Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas

Salvador Dalí
Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas

Id: 600103

litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Luis Romero, Todo Dalí en un rostro, Blume, Madrid, Barcelona, 1975, str. 209

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Saudek - Tribute to Gitanes

Tribute to Gitanes

Id: 606703

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Adolf Born - Galantní nájemník

Galantní nájemník

Id: 561312

tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František  Tichý - Dáma se psem

František Tichý
Dáma se psem

Id: 600702

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 277, str. 169, Vytvořeno jako příloha katalogu autorovy výstavy v Hollaru. Mimo zkušební dva tisky pořízeno k zahájení výstavy 10 otisků.

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František  Tichý - Kankán

František Tichý
Kankán

Id: 600703

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 250, str. 159, K autorově výstavě v Hollaru r. 1956 bylo z desky pořízeno 40 výtisků.

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 602901

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 41 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartování, zaskleno, rámováno, vznik 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František  Hudeček - Postavy

František Hudeček
Postavy

Id: 603007

tuš/papír, rozměr listu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Zdeněk Burian - Lebky

Zdeněk Burian
Lebky

Id: 603901

kvaš/papír, rozměr listu 20 x 9 cm, značeno vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Dějiny psané kamenem, naps. J. Kleibl, str. 33

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jiří Šlitr - Akt na stromě

Jiří Šlitr
Akt na stromě

Id: 604824

pastel/papír, rozměr listu 36 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Účastníci: 19

Jiří Šlitr - New York

Jiří Šlitr
New York

Id: 604827

sépie/tuš/papír, rozměr listu 37,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Účastníci: 18

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 606904

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 12,5 x 3,5 x 3,5 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat.č. 10179

Vyvolávací cena:

19 500

Detail