Aukce CXI
Kamil Lhoták
Míč u hangáru
Id: 587905
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Rudolf Vácha
Chlapec se psem
Id: 595801
olej/plátno, rozměr 79 x 43 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Max Švabinský
Paní Švabinská
Id: 606601
lept/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Dívčí půlakt s rukou za hlavou
Id: 551208
barevná suchá jehla/papír, rozměr listu 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Patrik Saudek
T. G. Masaryk
Id: 581902
giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Tak se na tebe těším!
Id: 587918
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Karel Černý
Milenci
Id: 600705
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Lev Šimák
Orvieto
Id: 606602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 609709
lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 10 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Patrik Saudek
Jiří Wolker
Id: 542009
giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42,5 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Karel Pucherna
Krajina
Id: 599202
kombinovaná technika/sololit, rozměr 65 x 58 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Adolf Lange
Motorka mého dědečka
Id: 606102
olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Karel Souček
Švadlena
Id: 606205
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Přístav ve Stockholmu
Id: 560602
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Emil Filla
Boje a zápasy
Id: 598004
lept/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, volně loženo, zkušební tisk
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč