Čas na serveru 16:19:29

Aukce CXI

Kamil Lhoták - Míč u hangáru

Kamil Lhoták
Míč u hangáru

Id: 587905

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Vácha - Chlapec se psem

Rudolf Vácha
Chlapec se psem

Id: 595801

olej/plátno, rozměr 79 x 43 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Paní Švabinská

Max Švabinský
Paní Švabinská

Id: 606601

lept/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívčí půlakt s rukou za hlavou

Dívčí půlakt s rukou za hlavou

Id: 551208

barevná suchá jehla/papír, rozměr listu 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Patrik Saudek - T. G. Masaryk

Patrik Saudek
T. G. Masaryk

Id: 581902

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Adolf Born - Tak se na tebe těším!

Tak se na tebe těším!

Id: 587918

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 600705

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Lev Šimák - Orvieto

Lev Šimák
Orvieto

Id: 606602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 609709

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 10 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Patrik Saudek - Jiří Wolker

Patrik Saudek
Jiří Wolker

Id: 542009

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42,5 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Pucherna - Krajina

Karel Pucherna
Krajina

Id: 599202

kombinovaná technika/sololit, rozměr 65 x 58 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Adolf Lange - Motorka mého dědečka

Adolf Lange
Motorka mého dědečka

Id: 606102

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Souček - Švadlena

Karel Souček
Švadlena

Id: 606205

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Přístav ve Stockholmu

Alois Tužinský (Tužina)
Přístav ve Stockholmu

Id: 560602

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Boje a zápasy

Emil Filla
Boje a zápasy

Id: 598004

lept/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, volně loženo, zkušební tisk

Vyvolávací cena:

Detail