Čas na serveru 16:19:29

Aukce CXI

Iva Hüttnerová - Píseň o Anežce B.

Iva Hüttnerová
Píseň o Anežce B.

Id: 595907

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Wiesner - Broskve

Richard Wiesner
Broskve

Id: 604701

olej/překližka, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Mocek - Plavkyně

Jiří Mocek
Plavkyně

Id: 605001

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Staré dřevo dělá dobrý oheň

Staré dřevo dělá dobrý oheň

Id: 604104

lept/papír, rozměr 18 x 13 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Kalvárie

Jan Bauch
Kalvárie

Id: 587507

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Valter - Mochyně ve skleněném džbánu

Karel Valter
Mochyně ve skleněném džbánu

Id: 589006

papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno 2/5 ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 604103

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Igor Shulman - Akt

Igor Shulman
Akt

Id: 606402

olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Max Švabinský - Motýli

Max Švabinský
Motýli

Id: 607905

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Patrik Saudek - Makové pole

Patrik Saudek
Makové pole

Id: 581903

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Čestmír Janošek - Léto

Čestmír Janošek
Léto

Id: 606404

kombinovaná technika, koláž/karton, rozměr 90 x 62 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Konvolut dvou kusů

Josef Jíra
Konvolut dvou kusů

Id: 595514

Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, Za oknem: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Ota Janeček - Dívčí akt a vousáč

Dívčí akt a vousáč

Id: 551209

barevná suchá jehla/papír, rozměr listu 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 589304

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - U moře

Alexej Vasiljevič Hanzen
U moře

Id: 593116

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 12 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, datum a věnování na zadní straně

Vyvolávací cena:

4 100

Detail