Aukce CXI
Iva Hüttnerová
Píseň o Anežce B.
Id: 595907
litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Richard Wiesner
Broskve
Id: 604701
olej/překližka, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Mocek
Plavkyně
Id: 605001
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Staré dřevo dělá dobrý oheň
Id: 604104
lept/papír, rozměr 18 x 13 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Jan Bauch
Kalvárie
Id: 587507
litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Karel Valter
Mochyně ve skleněném džbánu
Id: 589006
papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno 2/5 ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Ptáček
Id: 604103
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Igor Shulman
Akt
Id: 606402
olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Max Švabinský
Motýli
Id: 607905
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Patrik Saudek
Makové pole
Id: 581903
giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu cca 42 x 29,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Čestmír Janošek
Léto
Id: 606404
kombinovaná technika, koláž/karton, rozměr 90 x 62 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Josef Jíra
Konvolut dvou kusů
Id: 595514
Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, Za oknem: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Dívčí akt a vousáč
Id: 551209
barevná suchá jehla/papír, rozměr listu 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Anděl
Id: 589304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
U moře
Id: 593116
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 12 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, datum a věnování na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč