Aukce LXIII./2020
František Emler
Domy v Bretani II.
Id: 244617
tempera/lepenka, rozměr 32 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na kvalitní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
19 000 Kč
Zdeněk Burian
Odpadlík
Id: 244606
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 555 Kč
Jan Slavíček
V přístavu
Id: 244201
olejový pastel/lepenka, rozměr 36 x 54 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku po 1920, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 500 Kč
Igor Kitzberger
Strážce
Id: 248102
patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce 25,5 cm, značeno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
František Klimeš
Na kraji vesnice
Id: 247302
olej/plátno, rozměr 130 x 180 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 100 Kč
Arnošt Paderlík
Zátiší s hrozny
Id: 244805
malba/sololit, rozměr 17,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 000 Kč
Ota Bubeníček
Zima
Id: 245704
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Alfred Kubin
Hladovějící jezdec
Id: 247704
litografie/papír, rozměr tisku 16,5 x 30,5 cm, značeno vlastnoručně s popisem vpravo dole, doba vzniku 1903, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Situation No. 4
Id: 243103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
17 600 Kč
Ptáček
Id: 241603
bronzová plastika, rozměr 6 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát pravosti vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Bohumil Mareček
Portrét dívky
Id: 243001
olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 35 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Horejc
Salome
Id: 245301
sádrová plastika/dřevěný podstavec, výška celková 28 cm, výška podstavce 3,5 cm, značeno na soše, socha v původním stavu, drobné nedostatečnosti v povrchu viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Stanislav Lolek
Na palouku
Id: 246708
olej/karton, rozměr 24 x 29 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, mírně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Vystoupení
Id: 246804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 60
Antonín Pelc
Korida
Id: 246101
kombinovaná technika/koláž/malba/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, věnování na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 001 Kč