Čas na serveru 05:58:27

Aukce LXIII./2020

František Emler - Domy v Bretani II.

František Emler
Domy v Bretani II.

Id: 244617

tempera/lepenka, rozměr 32 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na kvalitní adjustaci,po

Vyvolávací cena:
3 800

19 000

Detail

Zdeněk Burian - Odpadlík

Zdeněk Burian
Odpadlík

Id: 244606

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

18 555

Detail

Jan Slavíček - V přístavu

Jan Slavíček
V přístavu

Id: 244201

olejový pastel/lepenka, rozměr 36 x 54 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku po 1920, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

18 500

Detail

Igor Kitzberger - Strážce

Igor Kitzberger
Strážce

Id: 248102

patinovaný bronz/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce 25,5 cm, značeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Klimeš - Na kraji vesnice

František Klimeš
Na kraji vesnice

Id: 247302

olej/plátno, rozměr 130 x 180 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

18 100

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší s hrozny

Arnošt Paderlík
Zátiší s hrozny

Id: 244805

malba/sololit, rozměr 17,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Detail

Ota Bubeníček - Zima

Ota Bubeníček
Zima

Id: 245704

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Alfred Kubin - Hladovějící jezdec

Alfred Kubin
Hladovějící jezdec

Id: 247704

litografie/papír, rozměr tisku 16,5 x 30,5 cm, značeno vlastnoručně s popisem vpravo dole, doba vzniku 1903, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Situation No. 4

Oldřich Kulhánek
Situation No. 4

Id: 243103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:
4 800

17 600

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 241603

bronzová plastika, rozměr 6 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát pravosti vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Bohumil Mareček - Portrét dívky

Bohumil Mareček
Portrét dívky

Id: 243001

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 35 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Detail

Jaroslav Horejc - Salome

Jaroslav Horejc
Salome

Id: 245301

sádrová plastika/dřevěný podstavec, výška celková 28 cm, výška podstavce 3,5 cm, značeno na soše, socha v původním stavu, drobné nedostatečnosti v povrchu viz foto

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Stanislav Lolek - Na palouku

Stanislav Lolek
Na palouku

Id: 246708

olej/karton, rozměr 24 x 29 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Adolf Born - Vystoupení

Vystoupení

Id: 246804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 600

17 000

Detail

Příhozy: 60

Antonín Pelc - Korida

Antonín Pelc
Korida

Id: 246101

kombinovaná technika/koláž/malba/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, věnování na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

16 001

Detail