Čas na serveru 18:36:19

Aukce LXIII./2020

Jaroslav Panuška - Zasněžené vršky

Jaroslav Panuška
Zasněžené vršky

Id: 246706

olej/karton, rozměr viditelný 25,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Potok v krajině

Karel Jan Sigmund
Potok v krajině

Id: 246707

olej/karton, rozměr 45 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

Jiří Anderle - Ohrožení

Ohrožení

Id: 242603

ručně kolorovaný lept/papír, rozměr tisku 19,5 x 28,5 cm, značeno, datováno a číslováno 1/1 ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Richard Wiesner - Zátiší

Richard Wiesner
Zátiší

Id: 243402

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jiří Anderle - Elise Höfer

Elise Höfer

Id: 244702

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

12 000

Detail

Albín Brunovský - Pokušení

Albín Brunovský
Pokušení

Id: 244808

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 245405

fotografie, rozměr 29 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Gustav Macoun - Zasněžená cesta

Gustav Macoun
Zasněžená cesta

Id: 246912

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vlevo dole, otluky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Ladislav Šaloun - Meditace

Ladislav Šaloun
Meditace

Id: 247703

patinovaná sádra, výška cca 34 cm, neznačeno, stav viz foto, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Karel Hodr - V Ungeltě

Karel Hodr
V Ungeltě

Id: 245801

olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vlevo dole, ověřovací list autora na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 017

Detail

Sára Saudková - Cigár

Sára Saudková
Cigár

Id: 242609

fotografie, rozměr cca 30,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 244703

lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vincenc Vingler - Opička

Vincenc Vingler
Opička

Id: 245713

patinovaná sádra, výška cca 28 cm, značeno ve spodní části, dobrý stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Jan B. Minařík - Ovocné zátiší

Jan B. Minařík
Ovocné zátiší

Id: 246002

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 249405

patinovaná hmota, výška plastiky 46,5 cm, výška celková s dřevěným podstavcem 49 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail