Aukce LXIII./2020
Jaroslav Panuška
Zasněžené vršky
Id: 246706
olej/karton, rozměr viditelný 25,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Potok v krajině
Id: 246707
olej/karton, rozměr 45 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč
Ohrožení
Id: 242603
ručně kolorovaný lept/papír, rozměr tisku 19,5 x 28,5 cm, značeno, datováno a číslováno 1/1 ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Richard Wiesner
Zátiší
Id: 243402
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Elise Höfer
Id: 244702
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
12 000 Kč
Albín Brunovský
Pokušení
Id: 244808
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Bez názvu
Id: 245405
fotografie, rozměr 29 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Gustav Macoun
Zasněžená cesta
Id: 246912
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vlevo dole, otluky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Ladislav Šaloun
Meditace
Id: 247703
patinovaná sádra, výška cca 34 cm, neznačeno, stav viz foto, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč
Karel Hodr
V Ungeltě
Id: 245801
olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vlevo dole, ověřovací list autora na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 017 Kč
Sára Saudková
Cigár
Id: 242609
fotografie, rozměr cca 30,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Dohoda o zavržení
Id: 244703
lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Vincenc Vingler
Opička
Id: 245713
patinovaná sádra, výška cca 28 cm, značeno ve spodní části, dobrý stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč
Jan B. Minařík
Ovocné zátiší
Id: 246002
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Horejc
Akt
Id: 249405
patinovaná hmota, výška plastiky 46,5 cm, výška celková s dřevěným podstavcem 49 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč