Aukce LXIII./2020
Jaroslav Ronek
Vlak v jízdě
Id: 244630
kresba/papír, rozměr ve výřezu 46 x 62 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 800 Kč
Úplněk
Id: 243307
olej/dřevo, rozměr 16 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Otto Gutfreund
Houslistka
Id: 246302
kresba tužkou/papír, rozměr listu 17 x 11 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jiří Kaucký
Zámek v Jindřichově Hradci
Id: 247002
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Jaroslav Panuška
Mochomůrky
Id: 245001
pastel/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 29 cm, neznačeno, datace vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Pavel Hromnytzky
Pohled na Prahu
Id: 245503
olej/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Fritz Neuhaus
Na lovu
Id: 245705
olej/plátno, rozměr 48 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 200 Kč
Karel Šustek
Budování
Id: 245502
olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 100 Kč
Jaromír Skřivánek
Fontána v Lucemburské zahadě
Id: 246908
malba/sololit, rozměr 80 x 62,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Pravoslav Kotík
Krajinka
Id: 241402
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře,paspartováno, zaskleno, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 800 Kč
Zdeněk Sigmund
Zátiší
Id: 244103
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 41 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Na cestě
Id: 242103
olej/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Karel Teissig
Rozkvetlá větvička
Id: 246903
olej/plátno/karton, rozměr 48 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Oldřich Lasák
Zábava v hospůdce
Id: 247102
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Marie Hlobilová-Mrkvičková
Pražské panorama
Id: 246508
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč