Čas na serveru 13:55:19

Aukce LXIII./2020

Jaroslav Ronek - Vlak v jízdě

Jaroslav Ronek
Vlak v jízdě

Id: 244630

kresba/papír, rozměr ve výřezu 46 x 62 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 800

Detail

  Autor neurčen - Úplněk

Úplněk

Id: 243307

olej/dřevo, rozměr 16 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Otto Gutfreund - Houslistka

Otto Gutfreund
Houslistka

Id: 246302

kresba tužkou/papír, rozměr listu 17 x 11 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří  Kaucký - Zámek v Jindřichově Hradci

Jiří Kaucký
Zámek v Jindřichově Hradci

Id: 247002

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Jaroslav Panuška - Mochomůrky

Jaroslav Panuška
Mochomůrky

Id: 245001

pastel/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 29 cm, neznačeno, datace vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Pavel Hromnytzky - Pohled na Prahu

Pavel Hromnytzky
Pohled na Prahu

Id: 245503

olej/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Fritz Neuhaus - Na lovu

Fritz Neuhaus
Na lovu

Id: 245705

olej/plátno, rozměr 48 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Karel Šustek - Budování

Karel Šustek
Budování

Id: 245502

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

Jaromír Skřivánek - Fontána v Lucemburské zahadě

Jaromír Skřivánek
Fontána v Lucemburské zahadě

Id: 246908

malba/sololit, rozměr 80 x 62,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Krajinka

Pravoslav Kotík
Krajinka

Id: 241402

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře,paspartováno, zaskleno, volné v rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Zdeněk Sigmund - Zátiší

Zdeněk Sigmund
Zátiší

Id: 244103

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 41 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

  Autor neurčen - Na cestě

Na cestě

Id: 242103

olej/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Teissig - Rozkvetlá větvička

Karel Teissig
Rozkvetlá větvička

Id: 246903

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Lasák - Zábava v hospůdce

Oldřich Lasák
Zábava v hospůdce

Id: 247102

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Hlobilová-Mrkvičková - Pražské panorama

Marie Hlobilová-Mrkvičková
Pražské panorama

Id: 246508

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail