Aukce LXIII./2020
František Daněk - Sedláček
Na konci léta
Id: 241201
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Josef Velčovský
Ukradené slunce
Id: 241403
akryl/karton, rozměr viditelný 20,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Alois Kalvoda
Snopy
Id: 243302
olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Vlastimil Beneš
Pražské střechy
Id: 244616
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 55 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
21 000 Kč
Alois Kohout
Květiny na modrém pozadí
Id: 245602
olej/plátno, rozměr 68 x 51 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Ernest Meissonier
Šlechtic
Id: 246902
olej/dřevo, rozměr 41 x 21 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Gustav Macoun
Stromy na vršku
Id: 247105
olej/karton, rozměr 43 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrkyna rámu, uvedeno ve výstavní publikaci Gustav Macoun str. 38 viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48
Robert Jiran
Na plese
Id: 247106
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 54
Milan Klimeš
Mezi květy
Id: 248305
olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Neznačeno
Dáma se závojem
Id: 243605
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 010 Kč
Příhozy: 48
Jan Rapin
Parfém
Id: 244704
olej/plátno, rozměr 95 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Jan Kutálek
Oslava
Id: 245501
pálená hlína, glazováno, rozměr celkový včetně kovového rámu 63 x 103,5 cm, značeno vpravo dole, obraz se skládá z jednotlivých kachlí viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Constantin Hölland
Bojovník
Id: 246914
bronzová plastika, výška včetně kamenného podstavce 40 cm, na podstavci drobné otluky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 600 Kč
Jan Štursa
Messalina
Id: 249401
sádrová plastika, výška plastiky 41 cm, výška kamenného podstavce 2,7 cm, značeno ve spodní části sochy, drobné nedostatečnosti v povrchu plastiky, otluky na kamenném podstavci,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 62
Drezura drobných zvířat
Id: 244614
lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Účastníci: 25