Čas na serveru 20:58:12

Aukce LXIII./2020

František Daněk - Sedláček - Na konci léta

František Daněk - Sedláček
Na konci léta

Id: 241201

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Josef Velčovský - Ukradené slunce

Josef Velčovský
Ukradené slunce

Id: 241403

akryl/karton, rozměr viditelný 20,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Alois Kalvoda - Snopy

Alois Kalvoda
Snopy

Id: 243302

olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Pražské střechy

Vlastimil Beneš
Pražské střechy

Id: 244616

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 55 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

21 000

Detail

Alois Kohout - Květiny na modrém pozadí

Alois Kohout
Květiny na modrém pozadí

Id: 245602

olej/plátno, rozměr 68 x 51 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ernest Meissonier - Šlechtic

Ernest Meissonier
Šlechtic

Id: 246902

olej/dřevo, rozměr 41 x 21 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Gustav Macoun - Stromy na vršku

Gustav Macoun
Stromy na vršku

Id: 247105

olej/karton, rozměr 43 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrkyna rámu, uvedeno ve výstavní publikaci Gustav Macoun str. 38 viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - Na plese

Robert Jiran
Na plese

Id: 247106

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 54

Milan Klimeš - Mezi květy

Milan Klimeš
Mezi květy

Id: 248305

olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

  Neznačeno - Dáma se závojem

Neznačeno
Dáma se závojem

Id: 243605

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

20 010

Detail

Příhozy: 48

Jan Rapin - Parfém

Jan Rapin
Parfém

Id: 244704

olej/plátno, rozměr 95 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Kutálek - Oslava

Jan Kutálek
Oslava

Id: 245501

pálená hlína, glazováno, rozměr celkový včetně kovového rámu 63 x 103,5 cm, značeno vpravo dole, obraz se skládá z jednotlivých kachlí viz foto

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Constantin Hölland - Bojovník

Constantin Hölland
Bojovník

Id: 246914

bronzová plastika, výška včetně kamenného podstavce 40 cm, na podstavci drobné otluky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Jan Štursa - Messalina

Jan Štursa
Messalina

Id: 249401

sádrová plastika, výška plastiky 41 cm, výška kamenného podstavce 2,7 cm, značeno ve spodní části sochy, drobné nedostatečnosti v povrchu plastiky, otluky na kamenném podstavci,po

Vyvolávací cena:
1 800

19 500

Detail

Příhozy: 62

Adolf Born - Drezura drobných zvířat

Drezura drobných zvířat

Id: 244614

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Účastníci: 25