Aukce LXIII./2020
Jenö (Eugen) Karpathy
Plachetnice
Id: 243301
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Neznačeno
V kavárně
Id: 244102
olej/sololit, rozměr 64 x 46 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Václav Novák
Satyr s hadem
Id: 247901
patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška odlitku cca 14 cm, značeno ve spodní části, celkový výška 20 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 000 Kč
Karel Schadt
Zima
Id: 243303
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 620 Kč
Jan Slavíček
Kytice
Id: 242101
pastel/papír, rozměr viditelný 56 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč
Josef Liesler
Alegorie
Id: 244202
barevná litografie/papír, rozměr tisku 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Ilustrace s letadlem
Id: 244610
kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,ilustrace k románu Žlutá růže,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Dominik Mareš
Obětní tanec
Id: 245406
malba/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč
Comme il faut no.1
Id: 246001
lept/papír, rozměr tisku 48 x 62,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, po obvodu tisku hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Kamil Lhoták
Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy
Id: 247602
tuž/papír, rozměr listu 25,1 x 20,5 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 179, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Vlčnov
Id: 248502
olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Bohumil Čadek
Karlův most
Id: 245708
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 100 Kč
Příhozy: 51
Na Ovocném trhu
Id: 248307
olej/karton, rozměr 32 x 42 cm, značeno vlevo dole,oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 100 Kč
Ilustrace k románu Žlutá růže
Id: 244609
kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 24 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Věra Janoušková
Hlava
Id: 244629
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu cca 90 x 65 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč