Čas na serveru 06:03:23

Aukce LXIII./2020

Jenö (Eugen) Karpathy - Plachetnice

Jenö (Eugen) Karpathy
Plachetnice

Id: 243301

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Neznačeno - V kavárně

Neznačeno
V kavárně

Id: 244102

olej/sololit, rozměr 64 x 46 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Václav Novák - Satyr s hadem

Václav Novák
Satyr s hadem

Id: 247901

patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška odlitku cca 14 cm, značeno ve spodní části, celkový výška 20 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

Karel Schadt - Zima

Karel Schadt
Zima

Id: 243303

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

7 620

Detail

Jan Slavíček - Kytice

Jan Slavíček
Kytice

Id: 242101

pastel/papír, rozměr viditelný 56 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Liesler - Alegorie

Josef Liesler
Alegorie

Id: 244202

barevná litografie/papír, rozměr tisku 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Adolf Born - Ilustrace s letadlem

Ilustrace s letadlem

Id: 244610

kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,ilustrace k románu Žlutá růže,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Dominik Mareš - Obětní tanec

Dominik Mareš
Obětní tanec

Id: 245406

malba/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

Jiří Anderle - Comme il faut no.1

Comme il faut no.1

Id: 246001

lept/papír, rozměr tisku 48 x 62,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, po obvodu tisku hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kamil Lhoták - Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy

Kamil Lhoták
Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy

Id: 247602

tuž/papír, rozměr listu 25,1 x 20,5 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 179, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Vlčnov

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Vlčnov

Id: 248502

olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bohumil Čadek - Karlův most

Bohumil Čadek
Karlův most

Id: 245708

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

7 100

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Na Ovocném trhu

Na Ovocném trhu

Id: 248307

olej/karton, rozměr 32 x 42 cm, značeno vlevo dole,oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

7 100

Detail

Adolf Born - Ilustrace k románu Žlutá růže

Ilustrace k románu Žlutá růže

Id: 244609

kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 24 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Věra Janoušková - Hlava

Věra Janoušková
Hlava

Id: 244629

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu cca 90 x 65 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail