Čas na serveru 06:00:22

Aukce LXIII./2020

Jindřich Fürst - Vesnické zákoutí

Jindřich Fürst
Vesnické zákoutí

Id: 246703

olej/karton, rozměr 33 x 56 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Na lodi

Riko(Emerich) Mikeska
Na lodi

Id: 244620

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, značeno vlevo nahoře s datací, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:
3 600

10 000

Detail

František  Max - Řetězový most v Praze

František Max
Řetězový most v Praze

Id: 246907

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Kamil Lhoták - Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě

Kamil Lhoták
Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě

Id: 247601

tuž/papír, rozměr listu cca 21 x 20,7 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 93, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Václav  Pavlík - Rozkvetlá kytice

Václav Pavlík
Rozkvetlá kytice

Id: 248302

olej/karton, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Kamenitá říčka

Neznačeno
Kamenitá říčka

Id: 245003

olej/karton, rozměr viditelný 40 x 51 cm, novodobě rámováno, Mařákova škola po roce 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Neznačeno - Krajina

Neznačeno
Krajina

Id: 245703

olej/plátno, rozměr 29 x 42 cm, rentoilováno, dekorativně rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Prodavači knih

František Tavík Šimon
Prodavači knih

Id: 246201

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ladislav Machoň - Rondokubistická váza

Ladislav Machoň
Rondokubistická váza

Id: 246402

glazovaná keramika, výška 25,5 cm, vlásenkové praskliny, stav viz foto, ve spodní části drobné oděrky

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaro Procházka - Pražský motiv

Jaro Procházka
Pražský motiv

Id: 246915

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Jiří Valenta - Krajina

Jiří Valenta
Krajina

Id: 248304

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jarmila Kalašová - Akt I.

Jarmila Kalašová
Akt I.

Id: 247109

malba/plátno, rozměr 70 x 98 cm, značeno vpravo dole, odřeniny na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Louis Touchagues - Akt

Louis Touchagues
Akt

Id: 249003

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 63 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Zřícenina hradu

Roman Havelka
Zřícenina hradu

Id: 249204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Rybník

Otakar Hůrka
Rybník

Id: 246910

olej/lepenka, rozměr 32 x 30 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 900

8 200

Detail