Aukce LXIII./2020
Jindřich Fürst
Vesnické zákoutí
Id: 246703
olej/karton, rozměr 33 x 56 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
Riko(Emerich) Mikeska
Na lodi
Id: 244620
olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, značeno vlevo nahoře s datací, oděrky na dekorativní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
10 000 Kč
František Max
Řetězový most v Praze
Id: 246907
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Kamil Lhoták
Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě
Id: 247601
tuž/papír, rozměr listu cca 21 x 20,7 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 93, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Václav Pavlík
Rozkvetlá kytice
Id: 248302
olej/karton, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Kamenitá říčka
Id: 245003
olej/karton, rozměr viditelný 40 x 51 cm, novodobě rámováno, Mařákova škola po roce 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Krajina
Id: 245703
olej/plátno, rozměr 29 x 42 cm, rentoilováno, dekorativně rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Prodavači knih
Id: 246201
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Ladislav Machoň
Rondokubistická váza
Id: 246402
glazovaná keramika, výška 25,5 cm, vlásenkové praskliny, stav viz foto, ve spodní části drobné oděrky
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Jaro Procházka
Pražský motiv
Id: 246915
olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 500 Kč
Jiří Valenta
Krajina
Id: 248304
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, pochází z pozůstalosti autora, zakázkový rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Jarmila Kalašová
Akt I.
Id: 247109
malba/plátno, rozměr 70 x 98 cm, značeno vpravo dole, odřeniny na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
Louis Touchagues
Akt
Id: 249003
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 63 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Roman Havelka
Zřícenina hradu
Id: 249204
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Otakar Hůrka
Rybník
Id: 246910
olej/lepenka, rozměr 32 x 30 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
8 200 Kč