Čas na serveru 05:36:59

Aukce LXIII./2020

Václav  Boštík - Rýhování II.

Václav Boštík
Rýhování II.

Id: 247702

pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

  Autor neurčen - Na mořském břehu

Na mořském břehu

Id: 242401

olej/plátno, rozměr 68 x 91 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
4 800

25 000

Detail

Robert Jiran - Na římse

Robert Jiran
Na římse

Id: 242505

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Langer - Vzpomínky

Karel Langer
Vzpomínky

Id: 246904

malba/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 200

25 000

Detail

František Tavík Šimon - New York

František Tavík Šimon
New York

Id: 235608

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 45,5 X 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, volně loženo,po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Zdeněk Burian - American Short Stories

Zdeněk Burian
American Short Stories

Id: 244604

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 40,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 48

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 246504

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena idol (Fíba)

Žena idol (Fíba)

Id: 247401

reliéf, olovo/cín, rozměr cca 15,5 x 9,5 cm, značeno na přední straně monogram s datací vpravo dole, rok vzniku 1962, konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Podzimní krajina

Antonín Waldhauser
Podzimní krajina

Id: 247501

olej/karton, rozměr 15,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na novodobém rámování, posouzeno a konzultováno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Otakar Hůrka - Les

Otakar Hůrka
Les

Id: 243304

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno Otakar Hůrka Paris, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 55

František Ringo Čech - Sněhomet

František Ringo Čech
Sněhomet

Id: 243802

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, vpravo nahoře s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Milan Knížák - Love

Milan Knížák
Love

Id: 248103

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr listu 29,7 x 20,8 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Ringo Čech - 2017 - Hoši děkujem

František Ringo Čech
2017 - Hoši děkujem

Id: 243801

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo nahoře s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Adolf Born - Večer s benátskou kurtizánou

Večer s benátskou kurtizánou

Id: 244613

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole 48/55, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

22 055

Detail

Příhozy: 49

Corneille Spanyik - Dívka s růží

Corneille Spanyik
Dívka s růží

Id: 247305

olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
4 800

22 000

Detail