Aukce LXIII./2020
Václav Boštík
Rýhování II.
Id: 247702
pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Na mořském břehu
Id: 242401
olej/plátno, rozměr 68 x 91 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
25 000 Kč
Robert Jiran
Na římse
Id: 242505
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 60
Karel Langer
Vzpomínky
Id: 246904
malba/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
25 000 Kč
František Tavík Šimon
New York
Id: 235608
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 45,5 X 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, volně loženo,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Zdeněk Burian
American Short Stories
Id: 244604
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 40,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 48
Odpočívající dívka
Id: 246504
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Žena idol (Fíba)
Id: 247401
reliéf, olovo/cín, rozměr cca 15,5 x 9,5 cm, značeno na přední straně monogram s datací vpravo dole, rok vzniku 1962, konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Antonín Waldhauser
Podzimní krajina
Id: 247501
olej/karton, rozměr 15,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na novodobém rámování, posouzeno a konzultováno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Otakar Hůrka
Les
Id: 243304
olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno Otakar Hůrka Paris, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55
František Ringo Čech
Sněhomet
Id: 243802
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, vpravo nahoře s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Milan Knížák
Love
Id: 248103
kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr listu 29,7 x 20,8 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
František Ringo Čech
2017 - Hoši děkujem
Id: 243801
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo nahoře s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 500 Kč
Večer s benátskou kurtizánou
Id: 244613
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole 48/55, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 055 Kč
Příhozy: 49
Corneille Spanyik
Dívka s růží
Id: 247305
olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 000 Kč