Aukce LXIII./2020
Vincenc Vingler
Zajíc
Id: 245714
patinovaná sádra, výška cca 15 cm, délka 25 cm, značeno ve spodní části, dobrý stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 800 Kč
Václav Hejna
Nikdy válku
Id: 244101
olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, značeno vpravo uprostřed, olištováno, publikováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 600 Kč
Antonín Kroča
Kytice
Id: 244801
olej/sololit, rozměr 90 x 61 cm, značeno a datováno ve vrchní části, volně loženo, nerámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 600 Kč
Karel Chaba
Domy mezi stromy
Id: 242601
malba/deska, rozměr 10,5 x 21,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na autorském rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
František Tichý
Stará panna
Id: 242602
akvarel/papír, rozměr listu 28,5 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na listu drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Kopecký
S panenkou na procházku
Id: 249002
olej/karton, rozměr viditelný 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Jan Trefný
Chaloupky v údolí
Id: 241404
olej/plátno, rozměr viditelný 57,3 x 41,3 cm, značeno vpravo dole, datováno, volné plátno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 400 Kč
Richard Wiesner
V parku
Id: 242901
olej/překližka, rozměr 17 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, původní lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
6 000 Kč
Jiří Balcar
Dívka
Id: 244806
kresba tuží/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Max Ostrý
Nocturno
Id: 246507
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Amalie Mánesová
Konvolut dvou kusů
Id: 247003
kresba/papír, viditelný rozměr každého 6 x 9,5 cm, jeden značen monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Hrad na břehu
Id: 247303
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Jaromír Jindra
Odpočívající dívka
Id: 246406
olej/plátno, rozměr 47 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
U okna
Id: 245707
olej/plátno, rozměr 61 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Viktor Rolín
Stromy v krajině
Id: 246901
olej/dřevo, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč