Čas na serveru 20:51:09

Aukce LXIII./2020

Alexander Archipenko - Blue Dancer

Alexander Archipenko
Blue Dancer

Id: 248001

patinovaný bronz, celková výška bronzového odlitku cca 107 cm, značeno na zadní straně značeno, datováno a číslováno, socha se nachází na kamenném podstavci o výšce cca 21 cm, váha cca 80 kg, na povrchu drobné otřeniny viz foto, pravděpodobně se nejedná o novodobý odlitek, v ČR však neověřitelné

Vyvolávací cena:
60 000

700 000

Detail

Příhozy: 133

Ján Hála - Chalupy ze starého Važce

Ján Hála
Chalupy ze starého Važce

Id: 248501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály

Vyvolávací cena:
14 000

380 000

Detail

Příhozy: 106

František Kaván - Močál s rákosím

František Kaván
Močál s rákosím

Id: 247101

olej/papír, rozměr 33 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi 1896-1898, dekorativně adjustováno, přiloženy písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře, přiložena zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu pomocí IR reflektografie, bude přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu

Vyvolávací cena:
12 000

225 500

Detail

Příhozy: 92

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 248003

bronzový odlitek, výška odlitku cca 43,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně razítko litce Karel Barták viz foto, socha se nachází na dřevěném podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

165 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 243101

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

156 777

Detail

Příhozy: 55

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Jíra - Vzpomínka na Paříž

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 107

Jan  Zrzavý - Bárky na moři

Bárky na moři

Id: 241604

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznaleký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 116

Hella Guth - Stroj proti zapomínání

Hella Guth
Stroj proti zapomínání

Id: 244611

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po

Vyvolávací cena:
11 000

140 000

Detail

Příhozy: 94

Kája Saudek - Při koupeli

Kája Saudek
Při koupeli

Id: 244633

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, dílo evidováno v archivu autora,po

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 102

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 69

Oldřich Koníček - Dívka mezi rozkvetlými máky

Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky

Id: 244631

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Detail

Příhozy: 102

Zdena Braunerová - Na říčce

Zdena Braunerová
Na říčce

Id: 245202

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové přiložen

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 115

Josef Procházka - Na cestě pod stromy

Josef Procházka
Na cestě pod stromy

Id: 246301

olej/plátno, rozměr 90 x 76 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 50

Jaroslav Paur - Varšava

Jaroslav Paur
Varšava

Id: 244622

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s popisem a datací, oděrky na původním rámování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 91