Čas na serveru 11:25:45

Aukce LXIII./2020

  Autor neurčen - Na cestě

Na cestě

Id: 242103

olej/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Teissig - Rozkvetlá větvička

Karel Teissig
Rozkvetlá větvička

Id: 246903

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Lasák - Zábava v hospůdce

Oldřich Lasák
Zábava v hospůdce

Id: 247102

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Hlobilová-Mrkvičková - Pražské panorama

Marie Hlobilová-Mrkvičková
Pražské panorama

Id: 246508

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Marcel Niederle - Václav Mašek útočník

Marcel Niederle
Václav Mašek útočník

Id: 244607

konbinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail