Aukce LXIII./2020
Rudolf Kundera
Marseille
Id: 244802
kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 63,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, sklo znečištěno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 65
Grófky
Id: 243102
fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno uprostřed dole, popsáno po okrajích, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
František Tichý
Harlekýn
Id: 244603
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 65
Karel Rašek
Podobizna dámy s kožešinou
Id: 247001
olej/plátno rozměr 67,5 x 56,5 cm, značeno monogramem s datací 98 vlevo dole, oděrky na rámu, uvedeno v publikaci Portrét v Čechách pohledem dvou století, str. 143 viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Robert Jiran
Tři grácie
Id: 242504
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 500 Kč
Příhozy: 64
Salvador Dalí
O jelenovi (LE CERF MALADE)
Id: 241901
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 76 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části rukou umělce, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o motiv podle bajek Jean de La Fontaine
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 001 Kč
Karl Pierre Daubigny
Na statku
Id: 244104
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 27,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, nerestaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Zdeněk Burian
Příběhy tygřího mláděte
Id: 244608
tuš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 36 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 56
Bohumil Mareček
Dívka před zrcadlem
Id: 245603
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustace,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Salvador Dalí
Očistec
Id: 247201
originální barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě růžově, přiložen originál knihy díl “Očistec”, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Henri Van Seben
Zimní radovánky
Id: 247306
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
27 000 Kč
Milan Klimeš
Svatební sen
Id: 248306
olej/plátno, rozměr 78 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 54
Bez názvu
Id: 246802
kresba na starém tisku, rozměr listu 33,5 x 41,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 400 Kč
František Emler
Večer v Bretani
Id: 246803
akryl/sololit, rozměr 31,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 59
Jaroslav Paur
Městský motiv
Id: 246809
olej/deska, rozměr 37 x 45 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámu,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč