Čas na serveru 12:38:22

Aukce LXIII./2020

Alois Kalvoda - Břízy u vody

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 248002

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan B. Minařík - Rozkvetlé topoly

Jan B. Minařík
Rozkvetlé topoly

Id: 249001

olej/karton, rozměr 24,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Rudolf Kundera - Marseille

Rudolf Kundera
Marseille

Id: 244802

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 63,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, sklo znečištěno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 65

Jan Saudek - Grófky

Grófky

Id: 243102

fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno uprostřed dole, popsáno po okrajích, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 244603

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 65

Karel Rašek - Podobizna dámy s kožešinou

Karel Rašek
Podobizna dámy s kožešinou

Id: 247001

olej/plátno rozměr 67,5 x 56,5 cm, značeno monogramem s datací 98 vlevo dole, oděrky na rámu, uvedeno v publikaci Portrét v Čechách pohledem dvou století, str. 143 viz foto

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Robert Jiran - Tři grácie

Robert Jiran
Tři grácie

Id: 242504

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Příhozy: 64

Salvador Dalí - O jelenovi (LE CERF MALADE)

Salvador Dalí
O jelenovi (LE CERF MALADE)

Id: 241901

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 76 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části rukou umělce, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o motiv podle bajek Jean de La Fontaine

Vyvolávací cena:

27 001

Detail

Karl Pierre Daubigny - Na statku

Karl Pierre Daubigny
Na statku

Id: 244104

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 27,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, nerestaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Burian - Příběhy tygřího mláděte

Zdeněk Burian
Příběhy tygřího mláděte

Id: 244608

tuš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 36 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 56

Bohumil Mareček - Dívka před zrcadlem

Bohumil Mareček
Dívka před zrcadlem

Id: 245603

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustace,po

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Salvador Dalí - Očistec

Salvador Dalí
Očistec

Id: 247201

originální barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě růžově, přiložen originál knihy díl “Očistec”, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Henri Van Seben - Zimní radovánky

Henri Van Seben
Zimní radovánky

Id: 247306

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Milan Klimeš - Svatební sen

Milan Klimeš
Svatební sen

Id: 248306

olej/plátno, rozměr 78 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Příhozy: 54

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 246802

kresba na starém tisku, rozměr listu 33,5 x 41,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 400

Detail