Čas na serveru 08:36:45

Aukce LXIII./2020

František Ringo Čech - Peklo - Inferno

František Ringo Čech
Peklo - Inferno

Id: 241704

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Jan Saudek - Desire

Desire

Id: 242608

fotografie, rozměr cca 38,5 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Thoma - Alpský motiv

Josef Thoma
Alpský motiv

Id: 245601

olej/plátno, rozměr 52 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Jan  Zrzavý - Ostravské haldy

Ostravské haldy

Id: 187302

černá tužka/křída/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 18,2 cm, signováno a datováno 1932 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

32 090

Detail

František Kaván - Z Vysočiny

František Kaván
Z Vysočiny

Id: 242201

olej/lepenka, rozměr cca 27 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

František Janoušek - Surrealistická kompozice

František Janoušek
Surrealistická kompozice

Id: 245201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 37,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Mgr. Šárky Molnárové

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 50

František Kaván - Zimní nálada

František Kaván
Zimní nálada

Id: 246403

olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, značeno vlevo dole, poškozený nepůvodní rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Václav  Boštík - Rýhování I.

Václav Boštík
Rýhování I.

Id: 247701

pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Zdena Braunerová - U rybníka

Zdena Braunerová
U rybníka

Id: 244401

olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

Grigorij Musatov - Na rozkvetlé louce

Grigorij Musatov
Na rozkvetlé louce

Id: 245901

olej/plátno, rozměr 30,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Jiroudek - Kosatce

František Jiroudek
Kosatce

Id: 243202

olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Salvador Dalí - Happy Unicorn - Šťastný jednorožec

Salvador Dalí
Happy Unicorn - Šťastný jednorožec

Id: 244501

litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52,5 x 60 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 136/300, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 54

Michal Singer - Bájný motiv

Michal Singer
Bájný motiv

Id: 247705

olej/plátno, rozměr 79 x 79 cm, značeno na blindrámu zadní strany, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Alois Kalvoda - Břízy u vody

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 248002

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan B. Minařík - Rozkvetlé topoly

Jan B. Minařík
Rozkvetlé topoly

Id: 249001

olej/karton, rozměr 24,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail