Aukce LXIII./2020
František Ringo Čech
Peklo - Inferno
Id: 241704
olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Desire
Id: 242608
fotografie, rozměr cca 38,5 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Thoma
Alpský motiv
Id: 245601
olej/plátno, rozměr 52 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 500 Kč
Ostravské haldy
Id: 187302
černá tužka/křída/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 18,2 cm, signováno a datováno 1932 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 090 Kč
František Kaván
Z Vysočiny
Id: 242201
olej/lepenka, rozměr cca 27 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
František Janoušek
Surrealistická kompozice
Id: 245201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 37,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Mgr. Šárky Molnárové
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 50
František Kaván
Zimní nálada
Id: 246403
olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, značeno vlevo dole, poškozený nepůvodní rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
Václav Boštík
Rýhování I.
Id: 247701
pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
Zdena Braunerová
U rybníka
Id: 244401
olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč
Grigorij Musatov
Na rozkvetlé louce
Id: 245901
olej/plátno, rozměr 30,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
František Jiroudek
Kosatce
Id: 243202
olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Salvador Dalí
Happy Unicorn - Šťastný jednorožec
Id: 244501
litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52,5 x 60 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 136/300, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 54
Michal Singer
Bájný motiv
Id: 247705
olej/plátno, rozměr 79 x 79 cm, značeno na blindrámu zadní strany, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Alois Kalvoda
Břízy u vody
Id: 248002
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Jan B. Minařík
Rozkvetlé topoly
Id: 249001
olej/karton, rozměr 24,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč