Čas na serveru 21:30:38

Aukce LXIII./2020

  Autor neurčen - Hmoždíř

Hmoždíř

Id: 248506

bronz, celková výška 7,5 cm, zdobeno reliéfy (renesance?), stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Mandler - Při hře

Emanuel Mandler
Při hře

Id: 247107

olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

5 100

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Příboj

Jan Bohumil Pospíšil
Příboj

Id: 241902

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 010

Detail

  Neznačeno - Most pod lomem

Neznačeno
Most pod lomem

Id: 247004

olej/lepenka/plátno?, rozměr 20 x 16,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  - Hmoždíř

Hmoždíř

Id: 248505

bronz, celková výška 8,5 cm, zdobeno reliéfy (renesance?), stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štursa - Dies

Jan Štursa
Dies

Id: 249402

patinovaná sádra, celková výška plastiky 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, drobné otřeniny v povrchu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 300

Detail

Karel Laube - Motiv z venkova

Karel Laube
Motiv z venkova

Id: 245701

olej/plátno, rozměr 38 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
400

4 700

Detail

František Burant - Konvolut dvou kusů

František Burant
Konvolut dvou kusů

Id: 244632

tisk/papír, rozměry ve výřezu 52 x 40 cm, značeno datováno, popsáno a číslováno ve spodní části a 47 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vše paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
900

4 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Portrét muže

Oldřich Kulhánek
Portrét muže

Id: 243305

lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Horejc - Herkules

Jaroslav Horejc
Herkules

Id: 249403

patinovaná hmota, výška plastiky 18,5 cm, výška celková s dřevěným podstavcem 27 cm, značeno ve spodní části sochy, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Kybal - Návrh gobelínu

Antonín Kybal
Návrh gobelínu

Id: 244619

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jiří Balcar - Akt

Jiří Balcar
Akt

Id: 244807

kresba tuží/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

4 200

Detail

Karel Chaba  - Portrét

Karel Chaba
Portrét

Id: 247204

malba/kvaš?/lepenka, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaromír Skřivánek - Ruiny zámku krále Artuše

Jaromír Skřivánek
Ruiny zámku krále Artuše

Id: 246909

malba/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V ateliéru

V ateliéru

Id: 244628

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail