Aukce LXIII./2020
Hmoždíř
Id: 248506
bronz, celková výška 7,5 cm, zdobeno reliéfy (renesance?), stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Emanuel Mandler
Při hře
Id: 247107
olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 100 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Příboj
Id: 241902
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 010 Kč
Neznačeno
Most pod lomem
Id: 247004
olej/lepenka/plátno?, rozměr 20 x 16,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Jan Štursa
Dies
Id: 249402
patinovaná sádra, celková výška plastiky 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, drobné otřeniny v povrchu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
5 000 Kč
Karel Laube
Motiv z venkova
Id: 245701
olej/plátno, rozměr 38 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
400 Kč
4 700 Kč
František Burant
Konvolut dvou kusů
Id: 244632
tisk/papír, rozměry ve výřezu 52 x 40 cm, značeno datováno, popsáno a číslováno ve spodní části a 47 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, vše paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
900 Kč
4 600 Kč
Oldřich Kulhánek
Portrét muže
Id: 243305
lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč
Jaroslav Horejc
Herkules
Id: 249403
patinovaná hmota, výška plastiky 18,5 cm, výška celková s dřevěným podstavcem 27 cm, značeno ve spodní části sochy, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Antonín Kybal
Návrh gobelínu
Id: 244619
akvarel/papír, rozměr listu 41 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč
Jiří Balcar
Akt
Id: 244807
kresba tuží/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 200 Kč
Karel Chaba
Portrét
Id: 247204
malba/kvaš?/lepenka, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Jaromír Skřivánek
Ruiny zámku krále Artuše
Id: 246909
malba/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
V ateliéru
Id: 244628
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč