Čas na serveru 15:29:57

Aukce LXIII./2020

Adolf Born - Kocour

Kocour

Id: 246805

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 600

14 505

Detail

Zdeněk Burian - Návrh ilustrace

Zdeněk Burian
Návrh ilustrace

Id: 244605

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22,5 cm, značeno monogramem a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Rapin - Červený klobouk

Jan Rapin
Červený klobouk

Id: 245101

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Otakar Švec - Statečnost

Otakar Švec
Statečnost

Id: 246401

bronzová plastika, neznačeno, výška bronzového odlitku 48,5 cm, výška dřevěného podstavce 4,5 cm, původní starý odlitek, uvolněný dřevěný podstavec, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Richard Fremund - Kaňka

Richard Fremund
Kaňka

Id: 246808

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr ve výřezu 57 x 83 cm, značeno a datováno vpravo dole, papír místy pomačkán, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Mikoláš Aleš - Vojevůdce na koni

Mikoláš Aleš
Vojevůdce na koni

Id: 243306

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 001

Detail

Příhozy: 49

František Pečínka - Staré chaloupky

František Pečínka
Staré chaloupky

Id: 246503

olej/karton, rozměr 30 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Karel Holan - Periferie v zimě

Karel Holan
Periferie v zimě

Id: 246505

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorovo věnování

Vyvolávací cena:
4 200

14 000

Detail

  Autor neurčen - Rybářská bašta

Rybářská bašta

Id: 248301

olej/plátno, rozměr 45 x 74 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Itálie

Motiv z Itálie

Id: 248503

olej/plátno, rozměr 47 x 31,5 cm, značeno vpravo A. Monti, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

13 500

Detail

Příhozy: 54

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 248101

papírový reliéf/zlato, rozměr 20,8 x 14,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 204

Detail

Hugo Boettinger - Dívky na břehu

Hugo Boettinger
Dívky na břehu

Id: 242604

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 27 x 37,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ota Janeček - Smrečiny

Smrečiny

Id: 246506

kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 58 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Rybář

Rybář

Id: 245702

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, značeno a popsáno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Gustav Macoun - Z nádvoří u Milosrdných

Gustav Macoun
Z nádvoří u Milosrdných

Id: 246705

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 45 cm, značeno vlevo dole, velmi zajímavá pragensie z umělcova vyzrálého období 20. let, která se váže ke konkrétnímu místu, těchto obrazů se na trhu objevuje velmi málo, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail