Čas na serveru 14:36:17

Aukce LXIII./2020

Ludvík Csordák - Alej

Ludvík Csordák
Alej

Id: 248701

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, CSc.

Vyvolávací cena:

60 009

Detail

Adriena Šimotová - Kompozice

Adriena Šimotová
Kompozice

Id: 244623

uhel/papír, rozměr listu 63 x 48 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, sklo prasklé,po

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 52

František Kaván - Zimní motiv

František Kaván
Zimní motiv

Id: 242202

olej/lepenka, rozměr 42 x 54 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Josef Jíra - U Seiny

Josef Jíra
U Seiny

Id: 242502

olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Vyvolávací cena:
11 000

58 665

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 54

Václav Kiml - Kostelík

Václav Kiml
Kostelík

Id: 246911

malba/lepenka, rozměr 36 x 25 cm, značeno vpravo dole

Vyvolávací cena:

56 005

Detail

Příhozy: 65

Otakar Lebeda - U rybníka

Otakar Lebeda
U rybníka

Id: 245804

olej/plátno, rozměr 31 x 47 cm, neznačeno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 58

Robert Jiran - V kavárně

Robert Jiran
V kavárně

Id: 246905

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 54

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedicí akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedicí akt

Id: 247307

olej/karton, rozměr cca 64 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 66

Amalie Mánesová - Na cestě

Amalie Mánesová
Na cestě

Id: 245002

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 64

Otakar Nejedlý - Soumrak

Otakar Nejedlý
Soumrak

Id: 246701

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 50

František Kaván - U Rváčova

František Kaván
U Rváčova

Id: 245803

olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky

Vyvolávací cena:
10 000

53 000

Detail

Pavla Mautnerová - Kompozice

Pavla Mautnerová
Kompozice

Id: 244601

kombinovaná technika/deska, celkový rozměr objektu 40 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, oděrky na kovovém rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
3 200

52 001

Detail

Příhozy: 53

Vlastimil  Beneš - Na okraji města

Vlastimil Beneš
Na okraji města

Id: 246801

malba/enkaustika, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 57

František Kupka - Dvojbarevná fuga

František Kupka
Dvojbarevná fuga

Id: 242606

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 47,5 cm, neznačeno, původní štítek na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 76

František Jiroudek - Kytice

František Jiroudek
Kytice

Id: 243203

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

50 000

Detail