Aukce LXIII./2020
Ludvík Csordák
Alej
Id: 248701
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, CSc.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 009 Kč
Adriena Šimotová
Kompozice
Id: 244623
uhel/papír, rozměr listu 63 x 48 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, sklo prasklé,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52
František Kaván
Zimní motiv
Id: 242202
olej/lepenka, rozměr 42 x 54 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Josef Jíra
U Seiny
Id: 242502
olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
58 665 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 54
Václav Kiml
Kostelík
Id: 246911
malba/lepenka, rozměr 36 x 25 cm, značeno vpravo dole
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 005 Kč
Příhozy: 65
Otakar Lebeda
U rybníka
Id: 245804
olej/plátno, rozměr 31 x 47 cm, neznačeno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 58
Robert Jiran
V kavárně
Id: 246905
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 54
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedicí akt
Id: 247307
olej/karton, rozměr cca 64 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 66
Amalie Mánesová
Na cestě
Id: 245002
olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 64
Otakar Nejedlý
Soumrak
Id: 246701
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 50
František Kaván
U Rváčova
Id: 245803
olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
53 000 Kč
Pavla Mautnerová
Kompozice
Id: 244601
kombinovaná technika/deska, celkový rozměr objektu 40 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, oděrky na kovovém rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
52 001 Kč
Příhozy: 53
Vlastimil Beneš
Na okraji města
Id: 246801
malba/enkaustika, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 57
František Kupka
Dvojbarevná fuga
Id: 242606
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 47,5 cm, neznačeno, původní štítek na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 76
František Jiroudek
Kytice
Id: 243203
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč