Čas na serveru 09:33:55

Aukce LXIII./2020

Arnošt Paderlík - Dívka s květinou

Arnošt Paderlík
Dívka s květinou

Id: 242402

olej/sololit, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno 63 vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 900

Detail

Příhozy: 57

Gustav  Porš - Letní den

Gustav Porš
Letní den

Id: 245401

olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu viz foto

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 63

Karel Schadt - Dubrovník

Karel Schadt
Dubrovník

Id: 246913

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, rozměr celkový 115 x 126 x 5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Karel Vaca - Maškaráda

Karel Vaca
Maškaráda

Id: 247902

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, lehce poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Těšínský - Busta

Karel Těšínský
Busta

Id: 249004

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, neznačeno, uvedeno v soupisu dílu č. 79, na zadní straně výstavní razítko, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 54

Jaroslav Panuška - Zimní pohled na Trosky

Jaroslav Panuška
Zimní pohled na Trosky

Id: 246202

olej/karton, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Alén Diviš - Maska červené smrti

Alén Diviš
Maska červené smrti

Id: 801

rudka/uhel/ruční papír, rozměr 63,2 x 44 cm, neznačeno, na námět povídky E. A. Poe, kde velké hodiny odbíjejí každou celou hodinu, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra,po

Vyvolávací cena:
6 000

39 000

Detail

Josef Ullmann - Trosky v zimě

Josef Ullmann
Trosky v zimě

Id: 242102

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Velčovský - Juhanus v Majalahti

Josef Velčovský
Juhanus v Majalahti

Id: 244902

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Josef Velčovský - Večerní příliv u Mistrasu

Josef Velčovský
Večerní příliv u Mistrasu

Id: 248104

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

Jiří Anderle - Gloria

Gloria

Id: 242610

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

36 000

Detail

Příhozy: 65

Vladimír Komárek - Tři poháry

Vladimír Komárek
Tři poháry

Id: 244402

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Arnold Koblitz - V rozkvetlé zahradě

Arnold Koblitz
V rozkvetlé zahradě

Id: 244627

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:
6 000

35 000

Detail

  Autor neurčen - Kráčející muž

Kráčející muž

Id: 247605

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 44,5 cm, značeno na bronzovém odlitku, novodobější práce

Vyvolávací cena:

34 333

Detail

  Neznačeno - U řeky

Neznačeno
U řeky

Id: 247304

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

34 000

Detail

Příhozy: 62