Aukce LXIII./2020
Arnošt Paderlík
Dívka s květinou
Id: 242402
olej/sololit, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno 63 vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 900 Kč
Příhozy: 57
Gustav Porš
Letní den
Id: 245401
olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 63
Karel Schadt
Dubrovník
Id: 246913
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, rozměr celkový 115 x 126 x 5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Karel Vaca
Maškaráda
Id: 247902
olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, lehce poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Těšínský
Busta
Id: 249004
olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, neznačeno, uvedeno v soupisu dílu č. 79, na zadní straně výstavní razítko, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 54
Jaroslav Panuška
Zimní pohled na Trosky
Id: 246202
olej/karton, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
39 000 Kč
Alén Diviš
Maska červené smrti
Id: 801
rudka/uhel/ruční papír, rozměr 63,2 x 44 cm, neznačeno, na námět povídky E. A. Poe, kde velké hodiny odbíjejí každou celou hodinu, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
39 000 Kč
Josef Ullmann
Trosky v zimě
Id: 242102
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Velčovský
Juhanus v Majalahti
Id: 244902
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Josef Velčovský
Večerní příliv u Mistrasu
Id: 248104
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 49
Gloria
Id: 242610
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 65
Vladimír Komárek
Tři poháry
Id: 244402
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
Arnold Koblitz
V rozkvetlé zahradě
Id: 244627
olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč
Kráčející muž
Id: 247605
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 44,5 cm, značeno na bronzovém odlitku, novodobější práce
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 333 Kč
Neznačeno
U řeky
Id: 247304
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 62