Čas na serveru 12:47:47

Aukce LXIII./2020

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 246602

fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, lokálně pomačkaný list, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

16 001

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 244626

lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Hlaváček - Alegorie

Josef Hlaváček
Alegorie

Id: 247301

olej/plátno, rozměr 201 x 165 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno na několika místech drobně poškozeno, olištováno,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Pablo Picasso - Deux sculpteurs devant une statue

Pablo Picasso
Deux sculpteurs devant une statue

Id: 247604

litografie/ruční papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef  Istler - Kompozice

Josef Istler
Kompozice

Id: 242503

kombinovaná technika/asambláž/lepenka, rozměr 38 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Burian - Ve vězení

Zdeněk Burian
Ve vězení

Id: 244809

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 20,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail

Jaroslav Panuška - Stará rybářská chalupa

Jaroslav Panuška
Stará rybářská chalupa

Id: 245402

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Alena Kučerová - Přes překážky

Alena Kučerová
Přes překážky

Id: 245404

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslovaný autorský tisk 4/6 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Detail

Gustav Macoun - Z Krumlova

Gustav Macoun
Z Krumlova

Id: 246502

olej/karton, rozměr 41 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Holandský přístav

Holandský přístav

Id: 247108

olej/plátno, rozměr 59 x 79 cm, značeno vlevo dole, drobně poškozená malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 55

Lev Šimák - Sázava u Iváně

Lev Šimák
Sázava u Iváně

Id: 246601

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 300

Detail

Otakar Hůrka - Mrazivý den

Otakar Hůrka
Mrazivý den

Id: 247104

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

15 265

Detail

František Ringo Čech - Chaloupky pod kostelíkem

František Ringo Čech
Chaloupky pod kostelíkem

Id: 241401

olej/houslový lub, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Moïse Kisling - Sedící dívka

Moïse Kisling
Sedící dívka

Id: 244624

litografie/papír, rozměr tisku 56 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
4 800

15 000

Detail

Alois Kalvoda - Selské stavení

Alois Kalvoda
Selské stavení

Id: 249205

kombinovaná technika, rozměr viditelný cca 34,5 x 25,2 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 57