Aukce LXIII./2020
Bez názvu
Id: 246602
fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, lokálně pomačkaný list, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 001 Kč
Bez názvu
Id: 244626
lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Josef Hlaváček
Alegorie
Id: 247301
olej/plátno, rozměr 201 x 165 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno na několika místech drobně poškozeno, olištováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Pablo Picasso
Deux sculpteurs devant une statue
Id: 247604
litografie/ruční papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Josef Istler
Kompozice
Id: 242503
kombinovaná technika/asambláž/lepenka, rozměr 38 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Zdeněk Burian
Ve vězení
Id: 244809
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 20,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Panuška
Stará rybářská chalupa
Id: 245402
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Alena Kučerová
Přes překážky
Id: 245404
tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslovaný autorský tisk 4/6 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 500 Kč
Gustav Macoun
Z Krumlova
Id: 246502
olej/karton, rozměr 41 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Holandský přístav
Id: 247108
olej/plátno, rozměr 59 x 79 cm, značeno vlevo dole, drobně poškozená malba, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 55
Lev Šimák
Sázava u Iváně
Id: 246601
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 300 Kč
Otakar Hůrka
Mrazivý den
Id: 247104
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 265 Kč
František Ringo Čech
Chaloupky pod kostelíkem
Id: 241401
olej/houslový lub, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Moïse Kisling
Sedící dívka
Id: 244624
litografie/papír, rozměr tisku 56 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
15 000 Kč
Alois Kalvoda
Selské stavení
Id: 249205
kombinovaná technika, rozměr viditelný cca 34,5 x 25,2 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 57