Čas na serveru 11:15:39

Aukce LXIII./2020

Oldřich Blažíček - Odpočinek na kraji lesa

Oldřich Blažíček
Odpočinek na kraji lesa

Id: 246704

olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 59

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 244804

tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 76

Jaroslav Panuška - Před bouří

Jaroslav Panuška
Před bouří

Id: 245706

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63

 Keramika - Dóza

Keramika
Dóza

Id: 248504

keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková cca 18 cm, na povrchu poškozeno, otluky, krakeláž

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 86

Karel Laštovka - Ohlédnutí

Karel Laštovka
Ohlédnutí

Id: 249101

olej/plátno, rozměr 72 x 52 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

48 000

Detail

Vladimír Renčín - Ilustrace

Vladimír Renčín
Ilustrace

Id: 244602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno s popisem ve spodní části, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
900

47 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 102

Jan  Zrzavý - Loďka pod palmami

Loďka pod palmami

Id: 247202

suchá jehla/papír, rozměr tisku cca 9 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 71

Mikoláš Aleš - Žižka

Mikoláš Aleš
Žižka

Id: 249203

kombinovaná technika,rozměr ve výřezu 22 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, publikováno ve Zlatorohu - strana 297 - viz foto

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 65

František Jiroudek - Slunečnice

František Jiroudek
Slunečnice

Id: 243201

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 200

46 000

Detail

Jan  Zrzavý - Maják na Ile de Sein

Maják na Ile de Sein

Id: 247203

suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 6 x 10,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 68

František Xaver Naske - Při odpočinku

František Xaver Naske
Při odpočinku

Id: 245604

olej/dřevo, rozměr 80 x 121 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Procházka - Tání

Josef Procházka
Tání

Id: 246405

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

45 000

Detail

Příhozy: 63

Zdeněk Burian - Studie pravěku

Zdeněk Burian
Studie pravěku

Id: 244618

kresba/papír, rozměr v výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

44 500

Detail

Příhozy: 64

Jiří Anderle - Omaggio a Federico Fellini

Omaggio a Federico Fellini

Id: 242605

kolorovaná litografie/papír, rozměr cca 95 x 65 cm, list značen, číslován 1/1, popsáno v ploše, zaskleno,rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 70

Jaroslav Panuška - Veselí skřítci

Jaroslav Panuška
Veselí skřítci

Id: 246501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr oválu 35 x 41 cm, značeno vpravo dole, určení doby vzniku popsáno vlastnoručně autorem na zadní straně, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 51