Aukce LXIII./2020
Oldřich Blažíček
Odpočinek na kraji lesa
Id: 246704
olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 59
Andy Warhol
Marilyn
Id: 244804
tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 76
Jaroslav Panuška
Před bouří
Id: 245706
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63
Keramika
Dóza
Id: 248504
keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková cca 18 cm, na povrchu poškozeno, otluky, krakeláž
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 86
Karel Laštovka
Ohlédnutí
Id: 249101
olej/plátno, rozměr 72 x 52 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč
Vladimír Renčín
Ilustrace
Id: 244602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno s popisem ve spodní části, paspartováno, zaskleno,po
Vyvolávací cena:
900 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 102
Loďka pod palmami
Id: 247202
suchá jehla/papír, rozměr tisku cca 9 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 71
Mikoláš Aleš
Žižka
Id: 249203
kombinovaná technika,rozměr ve výřezu 22 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, publikováno ve Zlatorohu - strana 297 - viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 65
František Jiroudek
Slunečnice
Id: 243201
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
46 000 Kč
Maják na Ile de Sein
Id: 247203
suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 6 x 10,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 68
František Xaver Naske
Při odpočinku
Id: 245604
olej/dřevo, rozměr 80 x 121 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Procházka
Tání
Id: 246405
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 63
Zdeněk Burian
Studie pravěku
Id: 244618
kresba/papír, rozměr v výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 500 Kč
Příhozy: 64
Omaggio a Federico Fellini
Id: 242605
kolorovaná litografie/papír, rozměr cca 95 x 65 cm, list značen, číslován 1/1, popsáno v ploše, zaskleno,rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 70
Jaroslav Panuška
Veselí skřítci
Id: 246501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr oválu 35 x 41 cm, značeno vpravo dole, určení doby vzniku popsáno vlastnoručně autorem na zadní straně, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51