Čas na serveru 03:53:52

Aukce LXXXII./2022

Josef Jíra - Na návsi

Josef Jíra
Na návsi

Id: 356102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 53,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Procházka - Na pastvě

Josef Procházka
Na pastvě

Id: 356201

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 56

Pasta  Oner - We are pretty

Pasta Oner
We are pretty

Id: 357103

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Boris Jirků - Něco od Marquéze

Boris Jirků
Něco od Marquéze

Id: 355003

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
3 800

22 007

Detail

Jan Kristofori - Kompozice zelené

Jan Kristofori
Kompozice zelené

Id: 357401

strukturální malba/sololit, rozměr 31,2 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 359113

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vladimír Renčín - Veselá rodinka

Vladimír Renčín
Veselá rodinka

Id: 361201

barevná kresba/papír, rozměr listu 20 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno včetně věnování ve spodní části, list lokálně drobně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem mírně zaprášeno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 361501

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emil Filla - Kubistická hlava

Emil Filla
Kubistická hlava

Id: 358011

lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno monogramem a datací v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 49

Ivan Ouhel - Z ateliéru

Ivan Ouhel
Z ateliéru

Id: 362403

malba/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 11,2 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 353703

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1995, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 52

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 358503

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Petr Modlitba - Ceratosourus

Petr Modlitba
Ceratosourus

Id: 361003

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

Jan Rapin - Tři Grácie

Jan Rapin
Tři Grácie

Id: 362401

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno uprostřed, popsáno datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Theodor Stundl - Tanečnice

Theodor Stundl
Tanečnice

Id: 357904

patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky 41 cm, výška celková 43 cm, značeno na podstavci

Vyvolávací cena:
4 800

19 999

Detail