Čas na serveru 11:15:01

Aukce LXXXII./2022

Robert Jiran - Dívka v kruhu

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 355303

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 68

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 358803

olej/karton, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 54

Boris Jirků - Žena v obraze

Boris Jirků
Žena v obraze

Id: 355001

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 69 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

50 920

Detail

Robert Jiran - Dívka s loutnou

Robert Jiran
Dívka s loutnou

Id: 354403

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko a značení též na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

50 600

Detail

Příhozy: 61

Kristian Kodet - Hlava Krista

Kristian Kodet
Hlava Krista

Id: 358301

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2022, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Vojtěch Hynais - Mužský akt

Vojtěch Hynais
Mužský akt

Id: 360803

olej/plátno, rozměr 56 x 44 cm, značeno monogramem vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
12 000

50 000

Detail

Josef Procházka - V lukách

Josef Procházka
V lukách

Id: 356602

olej/lepenka, rozměr 34 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Antonín Pelc - Zátiší s figurýnou

Antonín Pelc
Zátiší s figurýnou

Id: 362006

olej/karton, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

49 000

Detail

Příhozy: 49

Teodor Rotrekl - Phobos II

Teodor Rotrekl
Phobos II

Id: 364201

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 44,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize T. Rotrekl Svět fantazie viz foto

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 55

Gustav  Porš - Kamenité údolí

Gustav Porš
Kamenité údolí

Id: 355601

olej/karton, rozměr 51 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz publikován v autobiografii autora viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 357102

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 67

Josef Lada - Zima

Josef Lada
Zima

Id: 358201

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38,5 cm, značeno v tisku s datací vpravo nahoře, vpravo dole, značeno vlastní rukou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 77

František Jiroudek - Před bouřkou

František Jiroudek
Před bouřkou

Id: 362602

olej/plátno, rozměr 131 x 151 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - U kafíčka

Robert Jiran
U kafíčka

Id: 361502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko včetně signace, nerámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 49

Teodor Rotrekl - Mars I

Teodor Rotrekl
Mars I

Id: 364202

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 47,5 x 35 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize T. Rotrekl Svět fantazie viz foto

Vyvolávací cena:

46 000

Detail