Čas na serveru 02:01:55

Aukce LXXXII./2022

Josef Jíra - Kristus

Josef Jíra
Kristus

Id: 362008

olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 358901

olovo/cín/zlato, rozměr 16,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 90

Jan Kutálek - Vodník Klobouček

Jan Kutálek
Vodník Klobouček

Id: 360301

pálena hlína, glazováno, výška cca 23 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 118

Ota Janeček - Vejce letící přesně na čas

Vejce letící přesně na čas

Id: 363001

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno uprostřed dole s datací 1977, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 71

Václav Špála - Ratibořice - Viktorčin splav

Ratibořice - Viktorčin splav

Id: 362301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Detail

Příhozy: 76

Josef Mánes - Posezení

Josef Mánes
Posezení

Id: 356202

kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

99 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 104

Jan  Zrzavý - Island

Island

Id: 356805

pastel/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

Vlastimil Zábranský - Dívka s trnovou korunou

Vlastimil Zábranský
Dívka s trnovou korunou

Id: 357201

olej/plátno, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše lehce poškozená, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

92 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 93

Josef Loukota - Dívčí akt

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 358805

olej/plátno, rozměr 71,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

92 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 357303

bronzová plastika, celková výška cca 10,5 cm, značeno ve spodní části, katalogové číslo 8145

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 66

Gustav  Porš - Vlčí máky

Gustav Porš
Vlčí máky

Id: 360002

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 103

Josef Velčovský - Modré slunce

Josef Velčovský
Modré slunce

Id: 358507

malba (akryl?)/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, drobné otřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Ullmann - Rozkvetlé pole

Josef Ullmann
Rozkvetlé pole

Id: 361602

olej/lepenka, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Detail

Příhozy: 105

Jiří Kalousek - Evino jablko

Jiří Kalousek
Evino jablko

Id: 358515

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

83 000

Detail

Příhozy: 105

Quido Mánes - Zápas vlčí smečky s divočákem

Quido Mánes
Zápas vlčí smečky s divočákem

Id: 353805

olej/plátno/karton, rozměr 62 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně původní posouzení prof. F. S. Novákem z roku 1931, obraz v dávné minulosti restaurován, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
15 000

81 000

Detail

Příhozy: 51