Čas na serveru 02:02:53

Aukce LXXXII./2022

Pasta  Oner - For Those Who Came From Nothing

Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing

Id: 357803

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Emil Filla - Žena

Emil Filla
Žena

Id: 358003

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 56

Julius Mařák - Pohled do lesa

Julius Mařák
Pohled do lesa

Id: 358402

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Josef  Šíma - Dívka s růží

Josef Šíma
Dívka s růží

Id: 358508

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o jednu ze 14 ilustrací ke knize Venuše s červenou parukou vydané 1925 v nákladu 600 kusů, pouze 30 jich bylo autorem kolorováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Emil Filla - Ležící žena

Emil Filla
Ležící žena

Id: 358511

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v horní levé části papír lehce vybělen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 56

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 353802

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl IV

Anděl IV

Id: 356306

lept/pastel/papír, rozměr listu 38 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 111

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Dívka

Rudolf Vojtěch Špillar
Dívka

Id: 353803

olej/dřevo, rozměr 49 x 26 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Sergeji! Drahuno!

Sergeji! Drahuno!

Id: 354707

papírový reliéf zlacený, rozměr 29,5 x 21 cm, značeno a číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Ladislav Karoušek - Přejarní večer

Ladislav Karoušek
Přejarní večer

Id: 355801

olej/plátno, rozměr 42 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Anderle - Květinářka a noční motýl

Květinářka a noční motýl

Id: 357003

suchá jehla/papír, rozměr listu cca 29 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzimní nálada

František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada

Id: 357502

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Anderle - Superego - žena

Superego - žena

Id: 356104

suchá jehla/mezzotinta, rozměr ve výřezu 52 x 67 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 800

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 356305

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 54

Ota Janeček - Akt s rozcuchanými vlasy

Akt s rozcuchanými vlasy

Id: 356307

tuš/pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail