Čas na serveru 01:26:07

Aukce LXXXII./2022

Olbram Zoubek - Zvěstování (s draperií)

Zvěstování (s draperií)

Id: 354708

papírový reliéf, rozměr 44,5 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jaromír Kunc - Podzim

Jaromír Kunc
Podzim

Id: 359106

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 52

Gustav Macoun - Podzim

Gustav Macoun
Podzim

Id: 354602

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jaro Procházka - Katedrála v Lovani

Jaro Procházka
Katedrála v Lovani

Id: 361701

olej/plátno, rozměr viditelný 103 x 133 cm, rozměr celkový včetně rámu 124 x 155 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Gustav Macoun - Kostel v Kameničkách

Gustav Macoun
Kostel v Kameničkách

Id: 359801

olej/karton, rozměr 32 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

Jiří Anderle - Pět figur

Pět figur

Id: 354704

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 34 x 48 cm, varianta 1/1, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

18 500

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 359110

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Pasta  Oner - Tell me all about habits

Pasta Oner
Tell me all about habits

Id: 357801

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 48

Pavel Pardy - Zrození

Pavel Pardy
Zrození

Id: 358703

olej/karton, rozměr viditelný 29 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Bohuslav Reynek - Koroptev

Bohuslav Reynek
Koroptev

Id: 362801

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva povstávající

Eva povstávající

Id: 358513

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, rok vzniku 1981, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 600

Detail

Účastníci: 20

Jan Saudek - Oh those roating sixties!

Oh those roating sixties!

Id: 355301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 44 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jiří Anderle - Divertimento

Divertimento

Id: 359702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Lorenzl - Dívka s papouškem

Josef Lorenzl
Dívka s papouškem

Id: 357903

bronzová plastika kolorovaná na kamenném podstavci ve tvaru popelníku, výška plastiky 21 cm, výška celková cca 23 cm, značeno ve spodní části bronzové plastiky, barva v ploše otřená, kámen na několika místech poškozen

Vyvolávací cena:

17 400

Detail

Miroslav Netík - Znojmo

Miroslav Netík
Znojmo

Id: 357701

olej/plátno, rozměr 110 x 105 cm, značeno uprostřed dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail