Čas na serveru 06:58:31

Aukce LXXXII./2022

Oldřich Kulhánek - Bez názvu IV.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu IV.

Id: 356704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Louisa  Piepenhagen - V parku

Louisa Piepenhagen
V parku

Id: 358009

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 48

Kamil Lhoták - Freres Lissac

Kamil Lhoták
Freres Lissac

Id: 358801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Marko Čermák - Spínání předku týpí

Marko Čermák
Spínání předku týpí

Id: 363602

kresba tuží/papír, rozměr listu 17,2 x 16 cm, značeno ve spodní části, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Muzika - Epitaf

František Muzika
Epitaf

Id: 356303

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole. paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Fiala - Na pastvu

Josef Fiala
Na pastvu

Id: 356903

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Hoffmeister - Viry

Adolf Hoffmeister
Viry

Id: 358002

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno mongramem a datací vpravo dole, věnování ve spodní části značně zašlé, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Ruce

Oldřich Kulhánek
Ruce

Id: 356706

litografie/papír, rozměr listu 29 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části, kryto plexi, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

10 167

Detail

Ivan Sedliský - Praha historická II.

Ivan Sedliský
Praha historická II.

Id: 359705

olej/dololit, rozměr viditelný 53 x 63 cm, značeno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Karel Chaba  - Perspektiva

Karel Chaba
Perspektiva

Id: 354706

akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně datace, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Akt

Lutobor Hlavsa
Akt

Id: 354805

tužka/papír, rozměr listu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu III.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu III.

Id: 356703

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu V.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu V.

Id: 356705

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Albín Brunovský - Bez názvu

Albín Brunovský
Bez názvu

Id: 357004

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 11,5 cm, číslováno, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 362802

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail