Čas na serveru 06:21:36

Aukce LXXXII./2022

Olbram Zoubek - Polymnia

Polymnia

Id: 360201

olovo/cín/zlato, celková výška plastiky 117 cm, ve spodní části železná platforma pro zabudování, značeno, plastika je původem z trojsoší Tři múzy, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

500 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 106

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 361604

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, v minulosti drobně poškozené rohy obrazu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

453 000

Detail

Příhozy: 107

Václav Špála - Konvalinky ve džbánku flekatém

Konvalinky ve džbánku flekatém

Id: 363501

olej/plátno, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno monogramem s datací 28 vlevo dole, novodobě rámováno, na zadní straně číslo 350 ze soupisu díla autora, kde je tento obraz jmenovitě uveden viz foto

Vyvolávací cena:
9 500

400 000

Detail

Příhozy: 70

Václav Radimský - Východ slunce na Labi

Václav Radimský
Východ slunce na Labi

Id: 355501

olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vpravo dole, též na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nečistoty pod sklem, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

385 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 100

Jan  Zrzavý - Lodi v přístavu

Lodi v přístavu

Id: 362201

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 51,5 cm, rozměr malby 23 x 48 cm, značeno s datací a popisem včetně monogramu ve spodní části, na zadní straně autorův přípis včetně názvu obrazu a potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 82

Jan  Zrzavý - Záliv s plachetnicemi

Záliv s plachetnicemi

Id: 356804

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

270 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 110

Josef Lada - Hospoda

Josef Lada
Hospoda

Id: 360802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 37 cm, značeno datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 79

Josef Jíra - Pohřeb pana Trnky

Josef Jíra
Pohřeb pana Trnky

Id: 362601

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD.

Vyvolávací cena:
7 500

220 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 77

Antonín Hudeček - Na řece

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 356902

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Příhozy: 75

Antonín Slavíček - Velký strom

Antonín Slavíček
Velký strom

Id: 354401

olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

Detail

Příhozy: 66

Emil Filla - Zápas býka se lvem

Emil Filla
Zápas býka se lvem

Id: 356803

kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

205 000

Detail

Příhozy: 89

Bedřich Stefan - Bugatka

Bedřich Stefan
Bugatka

Id: 362204

patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, rozměr celkový včetně dřevěného podstavce cca 28,5 x 62 cm, rozměr plastiky cca 23,5 x 59,5 cm, značeno na bronzovém podstavci, na zadní straně značka litce, jedná se o původní starý bronz s kvalitní patinou, lokálně mírně otřená patina

Vyvolávací cena:
25 000

170 000

Detail

Příhozy: 57

Marko Čermák - Překvapení ve Stínadlech

Marko Čermák
Překvapení ve Stínadlech

Id: 358506

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

156 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 86

Vladimír Komárek - Odpočítávání

Vladimír Komárek
Odpočítávání

Id: 357301

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz namalován během Sametové revoluce

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 94

Kája Saudek - Letecký den

Kája Saudek
Letecký den

Id: 360401

kombinovaná technika/pastel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

140 000

Detail

Příhozy: 91