Čas na serveru 21:08:32

Aukce LXXXII./2022

Josef Lada - V hostinci

Josef Lada
V hostinci

Id: 348106

tuš/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 13,7 x 10,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Andy Warhol - Zebra

Andy Warhol
Zebra

Id: 361902

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 5/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Boris Jirků - Fialová hruška

Boris Jirků
Fialová hruška

Id: 355002

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Josef Liesler - Nebeské kapky

Josef Liesler
Nebeské kapky

Id: 363002

olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 98 vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 51

Jiří Šlitr - Z cest po Itálii

Jiří Šlitr
Z cest po Itálii

Id: 356302

tuš/papír, rozměr viditelný 27,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 67

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 358001

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 57

Kristian Kodet - Profily

Kristian Kodet
Profily

Id: 355701

olej/papír, rozměr 60 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu

Vyvolávací cena:

41 298

Detail

Účastníci: 20

Kamil Lhoták - Obrazy z mého ateliéru

Kamil Lhoták
Obrazy z mého ateliéru

Id: 348102

tuš/tempera/papír, rozměr ve výřezu 20 x 33 cm, neznačeno, uvedeno jako obálka k publikaci Václava Řezáče viz foto, kniha přiložena

Vyvolávací cena:
4 800

41 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Ullmann - Ve větru

Josef Ullmann
Ve větru

Id: 358102

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 43 cm, značeno a datováno 1904 vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 51

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 358008

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Josef Navrátil - Ovocné zátiší

Josef Navrátil
Ovocné zátiší

Id: 360101

olej/lepenka, rozměr viditelný 25,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, v ploše poškozeno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 57

Adolf Russ - V hostinci

Adolf Russ
V hostinci

Id: 356901

olej/plátno, rozměr 63 x 94 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

39 000

Detail

Josef Procházka - Říčka v krajině

Josef Procházka
Říčka v krajině

Id: 356601

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Burian - Sluha Bums

Zdeněk Burian
Sluha Bums

Id: 357302

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba publikována v přiložené publikaci na straně 55

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 362405

bronzová plastika, rozměr vč. bronzového podstavce cca 10 x 8 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9314

Vyvolávací cena:

38 000

Detail