Čas na serveru 03:27:23

Aukce LXXXII./2022

Vladimír Růžička - Košíček ovoce

Vladimír Růžička
Košíček ovoce

Id: 360403

olej/plátno, rozměr 27 x 32 cm, značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, přiloženo osvědčení o původu originálu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Květoň - Barevný den

František Květoň
Barevný den

Id: 361002

olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - Na kraji vesnice

František Jiroudek
Na kraji vesnice

Id: 362701

olej/lepenka, rozměr 30 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, lepenka na několika místech značně zvlněná, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail