Čas na serveru 01:18:38

Aukce LXXXII./2022

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 359104

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Koníček - Sedící dívka

Oldřich Koníček
Sedící dívka

Id: 363201

kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr viditelný 73 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, značně poškozený rám, zaskleno, v kresbě drobné nedostatečnosti, na zadní straně původní katalogové číslo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Letní den

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 353603

olej/plátno, rozměr viditelný 37 x 47 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jindřich Hegr - Krajina na okraji snu

Jindřich Hegr
Krajina na okraji snu

Id: 359401

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 26 cm, značeno vpravo dole, původní rámování

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Václav Jansa - Pohled do údolí

Václav Jansa
Pohled do údolí

Id: 356603

akarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno a datováno 1896 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Cesta v zimě

František Tavík Šimon
Cesta v zimě

Id: 359701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Gabriel - Čertovka

Karel Gabriel
Čertovka

Id: 355201

olej/karton, rozměr 53 x 39, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Jahody

Josef Václav Směšný - Barnet
Jahody

Id: 359108

olej/karton, rozměr 21 x 48 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Walter Lauf - Žena

Walter Lauf
Žena

Id: 358601

olej/plátno, rozměr 59,5 x 50,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora, přiložen certifikát pravosti díla

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Igor Shulman - Odpočinek

Igor Shulman
Odpočinek

Id: 362607

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo nahoře, datováno 2011, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

5 600

Detail

Kamil Kubík - Gapstow Bridge v Central Parku

Kamil Kubík
Gapstow Bridge v Central Parku

Id: 335405

tisková technika/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 60/300, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 355802

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 44 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jindřich Hegr - Ložnice

Jindřich Hegr
Ložnice

Id: 358005

olej/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Liesler - Čaroděj

Josef Liesler
Čaroděj

Id: 358505

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 55,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 335412

tisková technika/papír, rozměr listu 54,5 x 43 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail