Čas na serveru 03:18:56

Aukce LXXXII./2022

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 361802

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 88

Karel Laštovka - Očekávání

Karel Laštovka
Očekávání

Id: 362603

olej/plátno, rozměr 90 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 58

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 356001

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a datováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře samostatná kresba tuží/papír, rozměr 6,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, na zadní straně přiložena fotografie Karla Chaby

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 57

Jaroslav Klápště - Barevné střechy

Jaroslav Klápště
Barevné střechy

Id: 360005

olej/plátno, rozměr 48 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní olištování

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 51

Lutobor Hlavsa - Egypťanky

Lutobor Hlavsa
Egypťanky

Id: 354802

olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 73

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 357503

olej/plátno, rozměr 53 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 70

Ota Janeček - Hlava chlapce

Hlava chlapce

Id: 359301

olej/sololit, rozměr 41 x 33 cm, značeno vpravo dole s datací, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 74

Čeněk Pražák - Vrstvy

Čeněk Pražák
Vrstvy

Id: 362001

vrstvená malba/plátno, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší s cibulí

Jaroslav Klápště
Zátiší s cibulí

Id: 361301

olej/plátno, rozměr 65 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 80

Bohumír Matal - Abstraktní dům

Bohumír Matal
Abstraktní dům

Id: 357304

olej/lepenka, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Alois Kalvoda - Vrby u potoka

Alois Kalvoda
Vrby u potoka

Id: 358401

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 74

Jan  Zrzavý - Najáda

Najáda

Id: 359601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 12,3 x 16,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience původu na zadní straně viz foto

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 77

Lutobor Hlavsa - Zrcadlo

Lutobor Hlavsa
Zrcadlo

Id: 360001

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

61 000

Detail

Příhozy: 70

Josef  Istler - Objekt

Josef Istler
Objekt

Id: 362604

kombinovaná technika/asambláž/olej/dřevěná deska, rozměr 71 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno 1967, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

61 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice II

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 356807

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,7 x 40,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 65