Čas na serveru 00:12:36

Aukce LXXXII./2022

Endre  Nemes - Abstraktní postavy

Endre Nemes
Abstraktní postavy

Id: 362007

kombinovaná technika/malba/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

13 500

Detail

Jan Saudek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 355702

fotografie původem z filmu "Fotograf český" z roku 2014, rozměry 39 x 29,5 cm a 31 x 38 cm, limitovaná edice vydaná pouze pro produkci filmu, fotografie lokálně mírně pomačkané a stav uměrný podmínkám jejích vzniku, nerámováno, přiložena fotokopie scény z filmu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívka v klobouku

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka v klobouku

Id: 358804

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Na cestě z lesa

Na cestě z lesa

Id: 359109

olej/plátno, rozměr 25 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Panuška - Pohádkový motiv

Jaroslav Panuška
Pohádkový motiv

Id: 360406

akvarel/papír, rozměr listu 15 x 11 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

 Josef Holub - Mezi keři

Josef Holub
Mezi keři

Id: 363301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Kupka - Tanečnice

František Kupka
Tanečnice

Id: 363503

litografie/ruční papír značený vodoznakem, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno v tisku a číslováno ve spodní části včetně slepotiskového razítka DP, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Otakar Hůrka - Stromy u rybníka

Otakar Hůrka
Stromy u rybníka

Id: 353602

olej/plátno, rozměr 54 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 360405

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaromír Kunc - Na kraji lesa

Jaromír Kunc
Na kraji lesa

Id: 361103

olej/dřevo, rozměr 19,5 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

Jaroslav Vožniak - Abstraktní kompozice

Jaroslav Vožniak
Abstraktní kompozice

Id: 362004

malba/dřevěná deska, rozměr 33 x 40 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Robert Cook - Dvě krásky na závodech

Robert Cook
Dvě krásky na závodech

Id: 359901

akryl/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno včetně razítka na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

  - Grafické dílo Jana Zrzavého

Grafické dílo Jana Zrzavého

Id: 357006

soupis grafického díla Jana Zrzavého sestavený Dr. Františkem Dvořákem s originálním podepsaných leptem Jana Zrzavého, vydáno Spolkem českých bibliofilů, Praha 1977, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Jaroslav Kotas - Orloj

Jaroslav Kotas
Orloj

Id: 355803

olej/plátno, rozměr 80 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Karel Langer - Letní den

Karel Langer
Letní den

Id: 355902

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail