Čas na serveru 06:42:55

Aukce LXXXII./2022

Sam Shaw - Marilyn Monroe - LA 1954

Sam Shaw
Marilyn Monroe - LA 1954

Id: 351202

fotografie, rozměr 55 x 45 cm, na zadní straně razítko autora a číslováno 25/30 z limitované edice Gold Star I, nerámováno, vloženo v původních zlatých deskách s průvodními informacemi viz foto

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

František Gross - Kraji s vysílači

František Gross
Kraji s vysílači

Id: 358516

olej/sololit, rozměr 24,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 002

Detail

Příhozy: 62

Jiří Anderle - Z cyklu Hry

Z cyklu Hry

Id: 356103

barevný lept/papír, rozměr listu 74 x 62 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 357101

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Karel Vaca - Kompozice

Karel Vaca
Kompozice

Id: 360402

olej/plátno, rozměr 30,5 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní popis též na zadní straně blindrámu, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Antonín Slavíček - Kameničky

Antonín Slavíček
Kameničky

Id: 362203

kresba tužkou/studie/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 24 cm, značeno a popsáno vpravo dole, dále autorovo přání včetně podpisu na paspartě, pasparta poškozena hnědými tečkami, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Lada - Děvčátko u zámku

Josef Lada
Děvčátko u zámku

Id: 348105

tuš/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, publikováno na výstavě Josef Lada a Kniha

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Detail

Příhozy: 59

Teodor Josef Mousson - Na dvorku

Teodor Josef Mousson
Na dvorku

Id: 356402

olej/plátno, rozměr 33 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti obraz odborně restaurován, poškozený rám, provenience Villás Galéria és Aukciósház, Maďarsko viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

František Kupka - Zvuky hodin

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 358006

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 33 x 26 cm, značeno v tisku a též autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Karel Hodr - Z Kampy

Karel Hodr
Z Kampy

Id: 359101

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 47 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Vaca - Café do Brasil

Karel Vaca
Café do Brasil

Id: 359201

koláž/malba/juta/dřevěná deska, rozměr 51 x 41 cm, značeno autorsky na zadní straně, na zadní straně štítek notářské pozůstalosti autora viz foto, lehce poškozenáý rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Kamil Lhoták - Stan a balón nad krajinou

Kamil Lhoták
Stan a balón nad krajinou

Id: 356301

barevná serigrafie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno v tisku, též vlastnoručně ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 67

František  Foltýn - Vlčí máky

František Foltýn
Vlčí máky

Id: 356401

olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Otto Placht - Uctívači

Otto Placht
Uctívači

Id: 359802

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně s datací, plátno mírně prohnuté, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 52

Karel Schadt - Zimní nálada

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 353806

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

33 500

Detail